Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • funguje disk forzi horizon 1 na xone
  • jak se dá prodat stodolní nalez ve forza horizon
  • Zdarec, rád bych se přidal, ale nechce mi to nalést tvůj club *9*
  • Pokud hledáte autoklub, můžete se přidat do nového autoklubu CZECH racers
    zkratka: CZRA
  • Existuje pro XBox nějaký opravdový simulátor. Jsem teď na něm nucený hrát. Pařim Forzu 4 baví mě, je to dobra hra, ale fyzika mě trochu zklamala. Jizdní model je dobrý, auta se chovají docela uvěřitelně. Ale prostě nemůže být možné vzít si auto znejsilnější třídy R1, vzít ho na Nordschleife a hned sím mrskat zatáčky jak na kolejích, auta mají až moc velkou trakci a přilnavost a to navíc hraju na gamepadu a bez asistentů. Když sem tohle udělal v rFactoru se Zondou, tak sem se nedotal ani ke strarým boxům...

    Ale znovu říkám Forza je dobrá a zábavá závodní hra, jen bych si chtěl na Xbox zahrát simulaci, jestli nějaka je...
  • Skoda ze se recenzent neobtezoval pridat vlastni screeny, neni zde jediny screen z kokpitu nacez spousta lidi muze nepravem nabit dojmu ze se jedna do trapne NFS zavodeni pouze z pohledu zezadu ala whipeout....
  • Po dlouhé době vyjde slušná závodní hra a oni ji samozřejmě nevydají na PC. Místo toho se dočkáme jen NFS, kde auta projíždí zatáčky ve 300 km/h a při nárazu do svodidel málem ještě zrychlí. Seriously WTF? *10*
    • Počkej si na Grid2 .
      .
      Ten nebude k zahození
    • Seriously. Arkády se staly stupidními. Je čas začít hrát pořádné závodní hry a simulátory.
      Typický argument, že "chci hrát něco nenáročného" je úplně tupý. Já neznám nic jednoduššího, než nahodit volant, spustit simulátor a úplně přirozeně řídit auto.
      • 1. Hrál jsem LFS a přestalo mě to bavit asi po hodině. Nechápu, co je zábavného a nekonečném objíždění jednoho okruhu ohraničeného mantinely. Právě proto považuji TDU za nejlepší závodní hru, jakou jsem kdy hrál. Nemá sice nejúžasnější ani nejrealističtější jízdní model, ale byla to jedna z mála her, kde mě ježdění opravdu bavilo a klidně jsem si hru na hodinku jen tak zapnul, nasedl do starého Challengeru a jezdil bezcílně po ostrově.
        2. Nemám volant a nehodlám ho kupovat kvůli 2-3 hrám, u kterých jej opravdu využiju.
        3. Na hraní arkád není nic tupého, je to jen věc názoru a vkusu. To bys taky mohl říct, že každý, kdo nehraje Armu, neví nic o FPS. Problém je v tom, že zpracování a hratelnost dnešních arkádových závodů je v háji.
  • Eh, to byla samozrejme reakce na Doda. To aby si to nevzal osobne nekdo jiny...
  • Hlavne, ze ty naslepo odhadujes, ze vsichni jezdi oktavkou, a kdyz nahodou narazis na cloveka s rychlym autem bez predsudku, tak nemas co dodat, ze? Ja z pozice motoristickeho novinare sjezdil odhadem tak 20 az 30 aut, co v te hre jsou (a ano, nez se nadechnes, ani jedno z nich nestoji v moji garazi), ale o to tady vubec nejde. Doporucuji si znovu pustit intro ke ctvrte Forze s predmluvou Jeremyho Clarksona a mozna to kouzlo virtualniho kolbiste i pro realne zavodniky pochopis. A nebo nepochopis. To je holt zivot. *3*
    • On nejspíš ani Dodo auto nemá, jen umí blbě kecat. Ono se dá totiž zažít sranda i s tou "blbou" octávkou
  • strabo
    Tak skoro deset minut jsem vymýšlel důvod jak si doma odůvodním koupi Xboxu s Forzou 4 i Horizon. Celé to zhatilo vymýšlení důvodu proč si koupit další volant. V tomhle má tedy MS velký mínus aby mě nutil jen lítostivě koukat na G25 a koupit si plastovej šunt za nekřesťanskej peníz. A to mám doma plno HW příslušenství od MS a nedám na něj dopustit, tak proč nemají i kvalitní volant???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit