Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě, bude forza jako doposud s tim, že kdo chce, můžehrát přes kinect. Pochybuju, že od forzy by byli tak blbý a vsadili prestiž týhle hry pouze na kinect, troufám si říct, že to v plánu rozhodně nemají, navíc je spousta lidí, co nemá kinecz a pochybuju, že si to koupí kvůli forze.
  • Hraju stále trojku a je to super. Kinect only čtyřka jistě nebude, to by byla blbost a pro mě není mávání rukama před televizí zrovna lákavá představa :))
  • Ja som o tom doteraz nepocul ze Forza 4 ma byt iba pre Kinect kedze vsade som cital ze tam je podpora kinectu, gamepadu a volantu takze neviem odkial toto games.cz ma.
  • dufam že bude plyn a brzda ,,, že kinect bude reagovať na nohy ,, a nie rychlosť na full a karuj
    ako v pripade joe rider
  • Všude se dočítám jen podzim, podzim a podzim. No jo ale kdy přesně ? KDY ?
    • no přeci na podzim, něni to jasný ? :D :D
  • To by mě taky zajímalo,jestli si budu muset zakoupit kinect abych mohl hrát Forzu 4? Myslím že s tím řízením s rukama ve vzduchu si to rozmysleli ,přece jenom to je blbost.Tak doufám že zas dorazí pořádný automobilový zážitek jako byla trojka!
  • Taky jsem milovník Forzy, kinect jsem si chtěl koupit ale na řízení nevim nevim, přece jen ty páčky jsou lepší:-)
    Koukání pod kapotu a dovnitř, to je jen taková třešnička na dortu, jinak řízení si s tim neumim představit, brždění přidávání plynu....? nevím jak to maj vychytaný nebo ne
    *4*
  • mam tomu rozumet tak, ze kdyz nemam kinect, tak si forza 4 nezahraju..? to doufam, ze ne!
  • Kéž by ponechali Kinect jen pro menu, jak tomu je ve videích koukat se pod kapotu pomocí kinectu je docela dobý nápad a skvěle to vypadá. No jsem milovníkem Forzy a na další díl se moc těším
  • Aneb předělali jsem arcádovku zpět na normální hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit