Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam ze tam bude vice lig a druha liga taky nebo se podelam
  • dobry dne mam pes 2014 na ps3..Hra neni zas tak spatna ale na tv mi kamera zameruje hrace a ne balon a proto trva nez si kamera najde uhel ze ktereho by snimala a casto tak nevidim balon...Ve 2013 to slo nastavit ale tady sem to nikde nenasel:(poradi nekdo?
  • je tam plzen ?
  • Jenom doufám,že konečně opraví "chuť hráčů po balónu" ... To je suverénně největší chyba celýho PESa,když po odraženým míči hráč, který k němu běží a permanentně na něj civí,běží další 4 metry za něj a až poté se zastaví a otočí a běží zpátky... A také by měli dát do rychtigu přestupy.Když po 3 sezónách s takovou Valencií op vítězství v LM,domácí lize atd a neomezeným rozpočtu nejsem schopen koupit průměrné hráče z brazilské ligy,je něco špatně...
  • neviete niekto kod
  • kdy má vyjít pes 2014 ? díky
  • vita nic? tak to mi Masudo viš co
  • jinak by se v PES 2014 měl objevit licencovaný tým z Japonské ligy a Argentinské ligy (ale asi po dvou od každého)
  • Když mě se ale strašně líbí Mod Ultimate Team od konkurence EA .. to mi bohužel Konami nenabízí :( a ještě má EA licence na jména hráčů, klubů dresy atd. a to je pro mě taky důležitý ta věrohodnost. PES to má jen u Ligy mistrů a to je škoda. Samosebou tento ročník zase budu mít fotbaly oba. Proč se jen tito dva giganti nedomluví a neudělají jednu, ale za to pořádnou simulaci fotbalu se vším všudy ( ale to už by jsme byly možná ve Final of Fantasy ).
    • Prachy, prachy a možná ještě prachy. I když bůh ví, kolik platěj za licence, ale myslím si, že se to blíží i nákladům na hru.. Konkurence musí bujet, jinak bychom hráli pořád dokola Fifu 2007 (myslím ten díl před obrozením ;)) Btw.: Nevím, jak zrovna nový engine pomůže stejně zaostalým programátorům, ale snad jo... PES 2013 se mi celkem líbí, ale na promakanost EA to samozřejmě ještě nemá.. Jestli se Kojima trošku vzmuží a začne se konečně snažit, uvidíme fotbal jako za éry PES 5...
  • Bude konecne i Nemecka liga? Taky Premiers league by mohli mit konecne poradne licencovanou a tesne pred vydanim hry poradne aktualizovat sestavy a pridat nove prichozi hrace.
    • Pesedit.com ...
      • právě že bohužel pesedit.com ... proč by si měl člověk kvůli věcem které by měli být u fotbalu samosřejmost shánět nějaké neoficiální patche a pracně je do hry zabudovávat. O to by se přeci měl starat už výrobce, když vidím jak velká je po tom poptávka.
        • Kravicka
          Co je pracne na tom stahnout, nainstalovat a hrat ?

          Bez si zpet ke konzoli.
          • Jde vidět, že vůbec nevíš o čem je řeč a mlátíš tu lidem o hlavu konzole.
        • ringmancz
          u fotbalu je důležitá fotbalovost a je mi jedno jestli chytá Čech nebo Chemo
        • az na to ze EA tie licencie kupuje s exkluzivitou, to znamena ze na ne konami nemaju narok, nie preto ze by na tom chceli setrit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit