Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Repetetivní nuda.
  • Namiesto tej hry som si pustil toho Hexagona co tam ma a stvrdol som pritom 2 a pol hod.. ajtak som sa nedostal cez tu 59 sec mapu...
  • ty vole to je hnus. tak tohle si zaslouži 10/10!
  • MickeyMutant
    Asi jeden z mála případů, kdy New Game+ je o dost lehčí než základní hra.
  • O bundlu s Guacamelee! nevím. Je to poměrně nová hra. Nedávno byla dokonce uvolněná jako DRM-free na GOGu, kde jsem to i kupoval (http://www.gog.com/game/guacamelee_gold_edition). Sice je cena trochu vyšší na indie hru, ale po dlouhých letech jsem vážně nehrál poutavější plošinovku. Společně s Raymanem patří do top poslední doby a ještě pokukuju na Volgarr the viking (http://www.gog.com/game/volgarr_the_viking) - toho jsem zatím nehrál, ale asi zkusím :-).
    • Thorar
      Volgara jsem zatim nezkousel, ale mam to v planu :-) Jinak v posledni dobe krom FEZu jsem z plosinovek hral Giana Sisters Twisted Dreams co byl k Levelu, Tam uz ty moje prsty opravdu dostavaly silenej zahul. *1* jo tak na GOGu jsem videl to Guacamelee, uz vim :-)
  • Thorar
    Prej není nasírací hra, takhle mě naposledy vytočil FEZ *1* Ale v dobrém :-) Fajn hra.
    • Mě taky vytáčel FEZ, ale tím, jak často crashoval :-). Má výbornou myšlenku, ale přišel mi celkem jednoduchý. Tedy někde do 70 % kam jsem to dohrál. To cestování jsem v pokročilejší fázi hry už neskouskl.
      • Thorar
        Vetsinou se rozcilim na nesikovne prsty kdyz trikrat spadnu na tom samem miste :-D
        • To znám moc dobře :-). Hlavně když člověk ví co má udělat, ale prsty neposlouchaj :-). Naposled jsem nechal kýbl nervů a emočních výlevů u Guacamelee!, když jsem dohrával alternativní konec a člověk musel proskákat třeba ty mizející plošinky. To byl haluz :-). A vůbec to El Inferno. Tam jsem byl rád, že jsem cinkl těch 10 zlatých medailí a dál ani ťuk :-). Jestli tě baví plošinovky a neznáš tuhle hru, určitě můžu doporučit. Dlouho jsem nehrál ta poutavou hru. Docela se i divím, že tady na games není o ni skoro ani zmínka :-).
          • Thorar
            Díky kouknu na to :-) Nebylo to nedávno v nějakém bundlu? Název je mi povědomej.
            • Omylem jsem napsal nový příspěvek namísto reakce. Nehrál jsi toho volgarra? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit