Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Táto hra je o mnoho lepšia,a prepracovanejšia ako Space Engineers.
  • Zdravím všechny hráče, kterým se zalíbila tato hra :-) Rozjíždíme na ni český server, tak pokud by někdo měl zájem, ukažte se. http://starmade.livingcraft.cz
  • Tuhle hru mám a i když tady tak čtu ty komentáře tak bitvy nejsou vůbec špatné. Tahle hra je dobrá, na to že je v alpha verzi tak je to lepší než Minecraft. Ale obtížnost pirátu je celkem velká. 6 lodí v letce a když necheatujete tak vám potrvá dlouho postavit něco co jim dokáže konkurovat. :)
  • Javy bych se tak nebál, když to dobře zoptimalizuje, tak to pojede dobře. V javě byl myslím vytvořený i původní IL2 šturmovik a jaká to byla panečku hra, než se to madami pokazilo ... Jináč už obědnáno - 6 doláčů je jak za hubičku za tu zábavu. "Pane Spoku vpřed :-) "
    • Jak si to po sobě čtu, tak jsem pěkný dislektik a ještě neumím česky :-D
  • Divotvurce
    Vypadá to opravdu dobře, ale odrazuje mě ta plochost planet a fakt, že je to vytvořené v Javě. Zkusím tu alfu, ale stejně myslím, že zůstanu u Space Enginu.
  • výborně, Tiscali už používá slovo kombinuje místo "vykrádá".
    viz http://games.tiscali.cz/preview/7-days-to-die-vykrada-minecraft-i-dayz-presto-vypada-lepe-63481
  • vypada to dobre postavit si lod a pak nicit ostatni lode
  • promitac
    "Starmade was written completely in Java, "
    eh, ne dik, presla ma chut na tento vesmirny minecraft...
    • Von_Ljonborg
      To musí ty vesmírný bitvy teda vypadat, pamatuju si, že minecraft měl problém když dal člověk 10 TNT vedle sebe :-D
  • jakej je rozdíl mezi free a placenou verzí?
    a nemyslím že se inspirovali jen u MC, třeba blockade runner funguje mnohem delší dobu :)
  • Hodne dobry napad, jenom skoda ze engine nezvlada opravdu velky lode a skoda ze se autor zabyva blbostma jako crafting atd. kdyz chybi dopracovat hromada dulezitejsich veci jako repairovani lodi do puvodni podoby. Mohl by uvolnit moderum kody a nechat je to dodelat, hru by to dost nakoplo, stejne jak kdysi minecraft.
    • Dá se udělat druhá menší loď (záchranný modul) do větší (mateřská loď) do hangáru, aby lítaly spolu ?
      • Jop, je tam docking kostka co vytvori pole na dokovani. Pole jde zvetsovat expanderem nebo jak se to jmenuje. Velka lod pak vozi maly lode.
    • A jak se craftuje? Já to teď zkouším hrát a vůbec mi nejde craftovat.... :D
      • Na to je potreba nejak sestavit specialni bloky, a stejne potrebujes material. Kdyztak vygoogli nejakej tutorial. Kazdopadne je daleko jednodussi bloky kupovat v shopu a nebo duplikovat pomoci blueprintu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit