Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna cela ta hra sa podoba na Populous The Beginning (jedna s naj hier)
  • Ten smajlík měl být *4*
  • Vypadá to velice zajímavě, konečně se potencíal Populous a Black and White může rozvinout :) snad na tom nic nezkazí. *10*
  • wow :) Populous the begining is back :) Nostalgie.. :)
  • MickeyMutant
    Vypadá to skvěle, jen doufám, že se nám to při samotném hraní nerozpadne pod rukama jako svého času Black & White. Snad měli autoři dost času a schopností vymyslet kromě nádherného světa taky zajímavý obsah.
    • Srovnání s Black & White se samo nabízí, a taky se obávám, že to bude vypadat úžasně, ale nebude to zábavné víc než pár hodin.
      • Já nevím, ale já u prvního BaW naopak vydržel desítky hodin...bylo tam toho tolik, že se to ani za kratší dobu nedalo.
        • Kolik lidí, tolik chutí. *4*
          • Populous bol vinikajuci a zabavny ! A toto vizera ze by mohlo byt to iste len v novom kabate. Tak sa tesim :)
    • Tohodle se taky trošku bojím. Technická stránka vypadá krásně. Jen nevím jestli tam budei ta ta hratelnost. Ale oproti BaW to jistí cena. U BaW jsem se cítil podveden, že jsem za cenu plné hry dostal něco dost nudnějšího. Tady platím za arkádu, kde se to snese.
  • Panstvo nerekl bych ze kopirujou Black and White ale spis Populous a jeste pridavaj neco malo napadu od sebe. Ale to je dobre jelikoz Populous me bavily
  • Mato1987
    Hmm Black & White kópia.
    • Aaa pan je evidentne moc mladej na to, aby znal legendarniho Populouse :o)
    • IWKYN
      Já bych to viděl na Black & White + Populous ;)
    • V čem? From Dust je založenej na morfování krajiny.... což v ani jednom BaW nešlo ani náznakem, natož takhle hezky. BaW s izase hrálo na tamagotchi s obří potvorou, kterou jsem teda ve From Dust zatím zkopírovanou nikde neviděl. Podoba tu končí u toho, že je to viděný ze shora a panáčky přímo neovládáš.
    • Jen ať klidně kopírují. Čekal jsem na to roky, než to někoho napadne.

      Je jen neschopností Lionhead navázat na koncept a úspěch jedničky, nebo jí alespoň udělat remake do aktuálního kabátu. Black and White 2 byla totiž průser.

      Těším se.
      • A jsem moc rád, že nebudeme stavět velká urbanistická města, ale půjde o malé kmeny s primitivními podmínkami. Má to mnohonásobně větší kouzlo (stejně jako v prvním Black and White).
    • A na to si přišel sám, nebo ti to někdo musel poradit? *1*
      • Mato1987
        nerozumiem tvojmu inkoherentnému príspevku
        • smejki
          a-hahahahahaahaaaaaaaaaaaa!
          dík, fakt dík!
          • Mato1987
            to vážne? a čo ťa presvedčilo o opaku? pán inkognitívno inkoherentný konfabulant? *12*
            • To spíš sedí na tebe, vážně totiž nechápu, jak jsi z toho jeho příspěvku vydedukoval, že je tohle. *1* *1*
        • vždyť ani nevíš co to znamená *1*, a jestli tomu fakt nerozumíš, tak by si měl něco se sebou začít dělat (třeba konečně dodělat základku), ve tvém věku, by si tomu měl už rozumět. *7*
          • Requiem1990
            Nechci se ho nák zastávat ale proč pokaždý když někdo použije podobný slovo je odsuzovanej že se snaží bejt chytrej,machruje apod. ?
            • Requiem1990
              Problém je, že tohle se často stává právě i u člověka kterej ví co říká .
            • Když to slovo použije správně, tak prosím. Tohle správně nebylo - tedy pokud má autor normální myšlenkové pochody.
            • smejki
              protože cizí slova je nutno nejen umět napsat/vyslovit, ale i znát jejich význam a umět je vhodně používat
  • 15 eur? Wow, za tu cenu to nekupte :D, ale zajímalo by mě, jak se taková cena chytí a kolik toho prodají v porovnání klasické ceny.
    • Taková Magicka se prodávala za 10 dolarů! A hra je to ve více hráčích náramně zábavná. Pravdou je že když vyšla tak byla hodně zabagovaná ale vývojáří zamákli a každej den po čtrnáct dní vydávali opravnej patch. Ale za tu cenu se to opravdu dá odpustit. Jen doufám že s těma bugama to nebude u From Dust stejné. *9*
    • Oni to uz maju dopredu prepocitane (aspon estimates) to sa neboj ;)
  • Indy
    Díky této hře jsem si nainstaloval starého Populouse *1*
    • Na co si ho prosím nainstaloval a jakou verzi ?
  • pripomina to Black & White, uz sa na to velmi tesim :) a za 15 eur ? No nekup to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit