Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomíná mi to Black and White :)))
  • Takový nápad jsem měl taky. Jen umět programovat :)
    To je ten problém. Dost často mně napadají věci, které by mohly být i zajímavé, ale nemám dostatečné znalosti na to, abych je zrealizoval (což někdy vůbec nevadí, protože jakmile přejde počáteční nadšení, zjistím, že hra by stála za- ..vy víte co).
    Naproti tomu v EA asi nemají co dělat když docela často vydávají hry, které si jsou navzájem docela podobné (naštěstí ne všechny).
  • jednoznacne idem do toho :) ci to bude 15 alebo 50 eur :) uz som minul looove na vacsie blbosti a toto vyzera fakt uzasne :))) sandbox hry tohoto typu mozem :)
  • KIMCID
    Lidem co dělají takovéto hry musíme závidět.Lepší matroš ať v prášku či zelenině asi nikdo na světě nedostává... *1* *1* *1*
  • Tak díky grafické prezentaci jsem vůbec zvažoval jestli článek číst . A můj dojem zůstává ... Kvůli profláklým hrátkám s fyzikou si pořizovat poměrně nudnou hru :/ No nevím ... snad jako freeware ?
    • mne sa grafika tej hry hovadsky lubi ma svojsky styl zjavne pojde o obrovsky plochy a pritom aj male postavicky maju slusnu kvalitu textur a modelov.Mne sa vybavuju dokanca spomienky az na megiac carpet o boze to boli pecky hry.
      • Malleth
        Souhlasim. Ma fakt zajimavy art style
    • Malleth
      Tobe asi jmeno Eric Chahi nic nerika
  • IWKYN
    Jenom mě to připomíná Black & White skřížený s Sacrifice?
    • Zelenej
      B&W chápu, ale sacrifice vidíš v čem?... mě to příde graficky jako populus, a herně jako B&W
      • IWKYN
        Já populus hrál jenom 1 a 2 na Amize... no Sacrifice mě napad při tom pohledu na tu sochu, takový pobíhání po pláni v pohledu 3 osoby .. nevim, prostě mě to napadlo
      • 13_11
        Mě až zamrazilo při představě, že se dívám na remake Populous: The Beginning; bude-li to něco podobného, bude to boží! Kdo nehrál, ať se aspoň podívá.
        • No já hrál jen Populous 3 a to co ukazujes je asi novejsi co? se mi zdý lepší grafika než u trojek
          • to je normalny populous 3 ked si mal uz 3D graficku... ja som to hraval este bez grafiky tak viem aky markantny rozdiel tam bol:)
  • Ono to jsem nepatří ale nehrál jste někdo Battle: Los Angeles já koukal na videa na to že je to podle filmu to vypadá dost dobře!
    • když to sem nepatří, tak to pak nechápu, proč to sem cpeš... *7*
  • Doufám že to bude mít nějaký editor scénářů nebo multiplayer (ten asi ne). S tímhle konceptem by se dalo dělat hodně věcí.
  • Vypadá to velice, ale velice moc zajímavě. Moc se na tudle hru těším.
  • snad to nepodělaj a vyjde to brzo ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit