Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si Brotherhood of Steel docela uzil. Nerikam ze to byla nejaka velka pecka ale porad vic Fallout nez ten Falloblivion co mi podstrcili naposled a ja vul jim na to skocil.
    • a si si isty, ze myslis TEN Fallout? :) na PC vysiel Fallout Tactics: Brotherhood of Steel (variacia na Jagged Alliance), ovsem na konzoly niekolko rokov nato vysiel Fallout: Brotherhood of Steel (ziadny Tactics v nazve), co bola akcna "zlatanina" na styl Baldurs Gate: Dark alliance. IMO to bolo o dost horsie ako F3. Spominam to len preto, ze si ich ludia zvyknu mylit. Inak som rad, ze tu pan Vavra zacal pisat recenzie, vacsinou byva pomerne kriticky, co len kvitujem
      • Aha tak to doslo k velikemu omylu. Diky za upozorneni a poupraveni. O Fallout Brotherhood of Steel jsem nemel ani potuchy.
    • jj je to oblivion převtělenej do fallouta *1*
  • souhlas s mawsem,quantum je pořádnej kekel *1* , ale front mission je celkem pohoda *5* . příběh je teda fakt konečná a ani to neni moc dlouhý teda, ale to je asi jediný mínus *11* .
  • zadnej zazrak to neni ale bavilo me to vic nez spousta novejsich her co dostaly mnohem vetsi hodnoceni
  • Mě to teda docela bavilo, hlavně protože už tu pěknejch pár let žádná taková hra nebyla. Jako jo, příběh je kýč jak prase a narozdíl od starších mecha her je to dost koridor ale i tak to rozhodně neni takovej odpad. 3/10 ?? za timhle skore si představuju úplně nehratelnou hru. Tohle je alespoň 5/10 . Prostě průměr. Pokud jste jo fanda mechů můžete i bodík přidat.)

    GoW mi to teda nepřipomínalo vůbec *1* . Takovéhle hodnocení a nárážku na podobnost s GoW si ale zaslouží Quantum Theory, to je fakt odpad, to prostě neni ani průměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit