Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za 250 bych nechal tu extra kopii, kterou nepotrebuju :) .. piste kdyztak na andrew@ondrejsimek.com .. platba na BU, steam kod muzu poslat mailem nebo primo na steam, jak je libo.. btw, to prodavani po dvou je fakt opicarna :o)
  • steam verzia achievementy ma
    • A mimo to všechny klíče lze registrovat na Steamu (tedy údajně dle slibů vývojářů).
  • Odulin
    Včera jsem zkusmo nainstaloval, ale i přesto, že klasiky jako Xcom,Jagged atd...miluju, tak tohle si mě nějak neudrželo, ale to bude tím, že jsem nezkoušel mulťák. Recenze dobrá a hodnocení sedí.
  • Ja si myslim ze to hodnoceni neodpovida kvalite teto hry. Jak muzes autor srazet motivacni cast hry? Ja jsem si vzdy myslel ze motivace od toho hrat, prichazi ve chvili pokud cloveka hra bavi, a ne kdyz mu hra da achievement zabij 1000x nekoho brokovnici. Nejak taky nechapu, ktera jina strategie motivuje hrace k opetovnemu hrani, a jak? Muj nazor je ze co se tyka multiplayerove casti, tak ta je naprosto bezkonkurencni co se funci a moznosti tyce, navic je zde 5 modu a kazdy jeste rozdeleny na dva. Je mi lito ze se v dnesni dobe hry ktere postradaji spetku originality hodnoceni kolem 9ky. A hry od malych tymu ktere prichazi s necim novym a neokoukanym konci se znamkou 7 a shrnutim ktere postrada logiku.
    • Rad bych u vsech kritiku hodnoceni vedel, jak dlouhu uz Frozen Synapse hraji, na jake jsou urovni. Frozen Synapse je ten typ hry, která chytne hned na zacatku, nadchne a povazujete ji za pecku. A mate dobry duvod. Ty takticke bitvy jsou skutecne skvele, napinave a ani v nejmensim stereotypní.

      Jenomze pod delsim case hrani najednou zjistite, ze uz vas jen bitvy neuspokojují, a to i kdyz je k dispozici nekolik modu hry (ostatne u vsech je vzdy zakladem to same, jen s jinym cilem). Chteli byste neco vice, chteli byste se videt v nejakem hodnoceni, neceho tim svym hranim dosahnout, nejak za nej byt odmeneni.

      Muj vztah probihal s Frozen Synapse probihal vzdy timto zpusobem – nadseni a vyhoreni, a to at jiz v prvni beta verzi tak nyni znovu, kdy jsem obnovil hrani kvuli recenzi s finalni verzi. Proto davam hodnoceni 7, za to jeji vyhoreni, ktere se me potvrdilo vlastne uz dvakrat. Pokud by byla multiplayerova cast vylepsena, urcite bych nevahal sahnout po 8.
      • Chapu, ze hodnoceni je vzdy aspon trochu subjektivni zalezitost. Nicmene pokud si neplatite mesicne (MMO napriklad) , tak je docela dost her, co vyhori relativne brzo. A kdyz to porovnam napriklad s recenzemi na DA2 (8/10) nebo Mafia2(7/10) , tak je asi vsem jasne, co z toho cloveka prestane bavit driv (at uz proto, ze je to hra hloupa nebo trva 4 hodky:) ) a to nemluvim o originalite zpracovani apod.
  • Autor recenze zapomněl zmínit famózní soundtrack.
    http://www.youtube.com/watch?v=Zs_Jbk5hreM
    • Pride mi dokonce, ze sem tam slysel par tonu podobne filmu Oldboy :)
    • úžasné, fakt jsem nic lepšího dlouho neslyšel *4*
    • Máš pravdu. Recenze může být jaká chce, ale nezmínit naprosto úžasnej sountrack, je hodně velká chyba.
  • ani kdyby to stalo dve eura a legendarnimu x-comu tohle nesaha ani po paty ! jinak indie hry mam rad a nekolik jich mam
  • Pouhých 22 euro .. ať si to za tu cenu vetknou za klobouk :)
    • Detail, že za tu cenu dostaneš dvě kopie tě netrápí co?
      • A na co potřebuju dvě kopie? *8*
        • Ty nemáš žádné přátele? Já a kamarád jsme se už částečně dohodli, že do toho půjdem napůl. K tomu jsou ti dvě kopie.
          • Mám, ale kdo z přátel by to chtěl, tak si to přeci koupí sám z vlastní vůle, netřeba se domlouvat, že půjdu s někým "na půl", nebo mu to můžu dát kdykoli jako dárek, od toho ta funkce na Steamu je. Nad tímhle obchodním modelem můžu jen kroutit hlavou, protože ta hra za 22 Euro nestojí a schovávat to za dvě kopie, bez možnosti si vybrat je hovadina.
  • Koupil jsem to hned pri vydani, rozdelli 2in1 akci s kamosem a nemuzu si vynachvalit. Podle me je hodnoceni 9/10 , pokud mate s kym hrat. S random lidma na netu tak 8/10, ale stejne parada. Obcas si dokonce jen tak zapnu generator misi proti AI :) Tohle je "indie" hra a pride mi trosku, ze to recenzent porovnava s AAA titulama. A nechapu proc se shazuje hodnoceni kvuli achievmentum. Takova nepodstatna vec, opravdu potrebujeme dneska tohle pro motivaci a zabavu z hrani?? /rant
    • Za hodnocenim si stojim, pokud kouknete co na games.cz cislo 7 znamena, tak to odpovida:
      "7 - Velmi dobrá

      Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy."
      Jinak takticka cast jak pisu je paradni, ale nedonuti to hrace se do toho zazrat, jo, cas od casu si svihnete bitvu, chvilkove se pobavite, ale tim to konci. V kazdem pripade nesrovnavam s AAA tituly.
    • Mě přijdou achievmenty uplně zbytečný pokud za ně člověk nedostává bonusy .
      • Mě přijdou achievmenty úplně zbytečný i když za ně je odměna ... já hraju kvůli tomu jak se ta hra hraje a ne kvůli achievmentum ty mě tak leda otravujou
  • Tahle hra me neuvěřitelně laka, mám rád tyhle takticky bytvy a tohle je pěknej pokus o oživení umírajícího žánru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit