Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeto velke + share play no ale tich 60 min no mozna jeto dobre tak na par vci od nakeho kamose ktereho neznam si hru zahrat skusit a koupyt ?? koupyt proboha proc ? pudu za kamosem hele puc mi hru jati pucim zato neco jineho a neni co resit naco sou kamosove kdo setri ma zatri a ruku na srce hra za 1500-1600 neni malo + abyste mohli hrat multiplayer musite mit zaplacene play plus to sou dalsi 300 stovky a stejnak toje diskrimitace pc hraci si koupej hru levnejs a jeste k tomu maj multiplayer jen ps a xbox si zato musej priplacet sorry za cz
  • wizaard
    Chápu, že Sony jen dělá to, co zákazníci chtějí (a je to tak v pořádku a správně), ale přijde mi to prostě celé komické. Aneb variace na téma "kupování slotů her". ;-)
  • Jack1947
    Hlavně at nespadnou do vysílání ala XbONE , i když na 60minutovej záznam to se ještě dá.

    Ovšem třeba na vyzkoušení hry, nevím ... inu nakonec se to třeba i vyplatí.
  • Myslím že steam a sdílení knihovny s dalšímy (tuším že s max 5) lidmi je teda podstatně lepší...
  • jak to na tech konzolich funguje vlastne to ten co si chce si tu hru vyzkouset si ji ale musi nejdriv stahnout do konzole nebo jak
  • Tohle je paradni funkce a vyborny tah, pred Sony smekam, toto se povedlo.
  • nejak nechapu v cem je to lepsi nez demo. V tom ze proste muzete hrat hru kterou ma nekdo na svoji PS4, takze je to jakoze husty ? :D
    • kennyB
      No, jestli se bude jednat o jakoukoliv hru, tak jo. Demáčů teď nějak vychází pomálu.
      • Náhodou... Když mrkneš na demoverze v Xbox Live je jich tam dost minimálně o hodně víc než na PC (nevím jak PS), demoverze nejsou problém...
        • kennyB
          Na PS3 jich je taky celkem dost, ale na PS4 je to zatím bída, nehledě na to, že některé hry vůbec demoverze nenabízejí. Ale jak už jsem psal, pokuď si budeš moct vyzkoušet jakoukoliv hru, bude to paráda *3*
  • Co je na tom jako tak skvelyho ? To budou mit akorat ps4 hry naslapany zacatky a trapny konce.
  • Těch 60 minut na vyzkoušení hry bohatě stačí :). Skvělá funkce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit