Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    10 DVD si pamatuji ještě na dobu kdy Vyšla hra na 7cd nebo 1DVD ( škoda že se u pc neprosadil více BLURAY) ale 10DVD! to je už slušná haluz!😀😛

  • kotty

    Proč to radši nedají na jednu flashku? 128 GB už dneska nestojí majlant (a beztak by to případné navýšení do ceny mohli zahrnout), bylo by to i pohodlnější na instalaci a nebyl by problém s tím, když některé ntb nemají mechaniku.

  • LessPh

    Predobjednana standardni edice, jestli nekdo chce digitalni klic, tak napiste, dam 150 slevu oproti krabicovce. Mam gamepass a chci jen krabici do sbirky:) Zlaty krabice, mam zaplnenou polovinu knihovny a ten pocit se prehrabovat krabickama a manualama je k nezaplaceni.. a kdyz si koupim treba RE2 na steamu ve sleve, tak si zpetne bud dokoupim jen krabicku z polska nebo v tomhle pripade japonsky original PSX RE2, je to konicek, tak na penize nekoukam:)

    • Houdini

      to si nechaj ako backup. Disky nevydržia večne.

      • unicz

        Lisovaná DVD nemají problém. Neplést s vypalovanými (těmi běžnými).

        • Houdini

          Každý fyzický disk sa môže poškodiť. To je jedno aký.

      • LessPh

        Já mám všechno digitálně a krabice mám taky, ty jsou priorita;-) I MSFS 2020 budu mít digitálně cez gamepass, disky nikdy DVD mechaniku neuvidí:D 

    • Stačí že mám 1/2 knihovny deskovek, představa, že mám někam uskladnit ještě svoje herní knihovny, tak nevím nevím.

  • Houdini

    Ten pocit keď posledné DVD vypíše "can not read data". 

    • 0011

      Mě to u GTA 5 udělal ten první a naštvaný jsem byl stejně, internet mám naštěstí slušný takže nový MFS budu kupovat jenom digitální verzi. Kdyby to vydali i na BR pro pc tak bych o tom uvažoval, ale je mi jasné že pro těch pár bláznů co máme tuhle mechaniku v kompu se s tím lisovat nebudou.

  • Thanquol

    Fyzicky disky? Sexy 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit