Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • placená beta.. no a co, něco ti programátoři žrát musej...
  • Ta hra není špatná, je vidět ,že hodně z vás soudí jen podle textu a videii, ale za přístup mate zlataky (premium penize), který vas nikdo nenutí utratit jen je potřebujete na uplatnění při tvorbě lepších věci (jako by koupě kuponu na počet předmětu) ,ale to stojí jen pár zlaťáku a lze je prodejem dobře získat zpět, hodně věci lze jen za bojování vycraftit (lze vše vycraftit jen diky boji v PvP a PvE). Ta hra není (aspoň zatím) P2W a řek bych ,že od tvurců WT ani nebude. Bojováním získaváte zkušenosti XP pro hlavní stranu (enginery) a pak je na vás ,kterou stranu k tomu vyberete, i ty straně jdou XP a každá je zaměřená jinak (kulomety, brokády, pancíře).
    Graficky ta hra není bídna jak se může zdát a určitě jí ještě vylepší (je to jak WT), pro ty co rádi auta, střílení a ustřelovaní určitých častí , tak doporučuji, a po restartu do open bety vám zlaťáky vrátí a to co bylo součástí balíčku. Pro ty co nechtěj tak si počkejte, ale hra je dost zábavná díky vlastnímu stavění vozu a bitvám. :-D
    • Jack1947
      Až nahoděj Open beta test můžeme soudit do té doby jsme odkázány na videa články *4*
      • Chápu, kdo si počká ten se dočká. *1* Ale kdo podpoří může se třeba dočkat češtiny do hry. *1*
        • Jack1947
          Hhmm tak u bojovejch autíček s tím problém opravdu nemám *2*
  • Jack1947
    Vtipné je že z původně F2p hry navíc udělali B2P - asi aby se pojistily v případném nezájmu ale mikrotransakce budou v cajku ne ? :P
    • Zatím tam nejsou, ale určitě udělaj baličky s gold měnou, nebo s vozidly, ale to pro ty co by chtěli nejlepší věci rychle , nebo mít zakladní lepší vozidlo.
      • Jack1947
        To jsem si myslel takže podobnej průůser jako H1Z1 onehdá ( i když tady vám nikdo nic snad nekuradne nebo jo ?).
        • Tak baličky a zlaťaky (goldy) jsou téměř každy MMO hře. Je to pro ty co spěchaj a daj balík. Tento styl MMO není o tom vzít díl jinýmu, zde je garáž a sklad kde vše máte a stale, ať prohraváte či vyhrávate. Výhry a hlavně přežití přináší novy časti, ale ne z hráčů. *1*
  • Nejsem jeden z těch co si zakládaj na moc na grafice, ale tohle fakt vypadá jak deset let stará hra. Radši si zahrajte Mad Maxe.
    • To soudíš asi z videa, ale tak bídná není a určitě časem bude lepší. A kdo by měl čas koukat po detailní krajně během rychlého boje. *1*
  • jenda84
    Crossout jsem viděl na GC a i přes velký PR ta hra vypadá... hrozně divně.. rozhodně bych s investicí do EA počkal.
  • hlavne ze uz tak pred pul rokem jsem si poridil EA za 20euro :D ale hra dobra
  • Za 30 EUR přístup do EA na F2P hru... no nákup zvážím.
    • Za 30 € dostaneš balíček s vozidlem a prachama. Jinak počkej na release.
      • Jasně, jasně. Na hru se celkem těším, chtěl jsem se dostat i do uzavřené bety. Ale platit předem u F2P hry za něco, co třeba ani nevyužiju, protože mě hra nezaujme? Nevím no, za 10 EUR přístup do EA a mlčel bych, ostatní věci ať si lidi doukoupí ve hře v shopu. Asi fakt počkám na release, protože pořád je pro mě 30 éček podpásovka.
  • Proboha pánové, můžete si to někdy po sobě přečíst... Nadpis jsem přečetl 6x, jestli náhodou mi neuniká nějaká pointa, zjevně tu akorát uniklo slovo. *1*
    • Koukám, koukám... už to asi spravili, co.
      • Ještě by tam mělo bejt na STEAM , protože Closed beta beží už dlouho ! *3*
  • uzavřenou co ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit