Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hral jsem oba , 2 dily na JAVE jeste, z cehoz (1 se mi libil vic, 2 jka mi prisla takova nemakova tolik, davno uz to bylo nepamatuji se ale), tudiz to ze z toho je strategie to mne trochu prekvapilo, zkusim ale jako strilecka to by mne bavilo vic. ( strategii sem jeste snad tu cest na androidu hrat nemnel). Az na to MMO to mi tam tolik nesedi mno...
  • jonatan.hanzlik
    Ta hra už existuje...nevím proč to rovnou nenazvali OGame Mobile
  • Úspěch své hry se rozhodli vsadit na kartu F2P, která vám umožní kupovat praktické bonusy, třeba urychlení času při stavbě základen. „Rozhodně tím nebudeme nikoho znevýhodňovat, každý se může dostat na vrchol i bez peněz,“ *15* *15* *15* *15*
    Ok.
    • "Systém algoritmů zajistí, aby proti sobě nespočinul nováček a veterán" ... to znamená, že i když si někdo koupí rychlejší stavbu čico, tak sice bude level-upovat rychleji, ale když půjde do bitvy, tak se postaví stejně silnému protivníkovi *3* Tudíž si myslim, že když jim tohle bude fungovat, tak vliv plateb nikdo nepozná *3*
    • Lawliet
      Pravdu díš svými smajlíky. Urychlení stavby to je hroznej sh*t. Všude.
  • Tak to je takový ten žánr her do browseru ala travian apod. Když jsem tyhle hry hrával, vždy mimo PC jsem přemýšlel co se tam děje a co potřebuji udělat, tohle budu mít pořád u sebe, jenom aby to nežralo brutálně baterii. Určitě zkusím.
  • walltar
    Ten na té fotce u článku vypadá extra trpělivě ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit