Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s-a-b-r-e
    Poslední dva ročníky byly super i pro nevývojáře! Letos bohužel nezvládnu dorazit a tak se narovinu ptám, zda zaslán příspěvku na games.cz usnadní pořízení záznamů? Díky
  • risa2000
    "natáčeli a nabídly" - zdá, že kluci z "Redakce" jsou rychlejší. Jinak se těším na ta videa a doufám, že budou ještě lepší než loni *3*
  • Erien
    Pánové, už víte jestli budete dělat záznam?
    • sleepless
      Viz článek :)
      • Erien
        A jo píšu rychleji než čtu :) dík.
        • Asharak
          Spíš: Píšu dřív než čtu. *2*
          • Erien
            detail *1*
  • Robotron3
    K čemu se někam trmácet a dávat 800Kč, když všechno co potřebuju vědět k tvorbě her, se dá najít na internetu.
    • Ucebnicovy priklad PC hrace. Proc davat 800 KC za hru a trmacet se pro ni treba jeste do obchodu, kdyz si ji muzu klidne stahnout z warezu...
      • Robotron3
        1. Informace nekradu, jsou na internetu zdarma. 2. Mám konzoli (PS3). 3. Nemám PC, ale Mac.
        • celoush
          networking...
    • Malleth
      Takovýhle eventy člověka docela dobře nakopnou aby začal něco dělat, nebo aby dělal líp. Taky je tam celkem příjemná atmosféra a je fajn se takhle sejít s kolegama jednou za čas.
      • Robotron3
        Sem byl na pár takovejch akcí z práce, jak řikáš eventy ohledně programování, řízení, projektování, stálo to docela slušný prachy (firmu naštěstí) a za 3 hodiny jsem se tam dozvěděl buďto notoricky známý věci a nebo co si najdu na internetu během pár minut. Akorát tam měli docela chutný raut *2*
        • Jenze tohle nedela zadna firma pro sve znudene zamestnance, ktere ani ta vlastni prace vlastne nebavi. Tohle delaji nadsenci pro nadsence a to je dost podstatny rozdil. Stejne tak cist informace z internetu, nebo o tech vecech zive debatovat.
        • Malleth
          jj, na lososa sem zapoměl
    • Erien
      Argument kterým vyblokuješ kteroukoliv aktivitu. Proč půjdu na rally, když to uvidím na youtube. Proč půjdu do kina, když to můžu sledovat doma a tak dále. Protože to někoho baví, proto.
      • Robotron3
        Jo tak ono se chodí na přednášky, protože to někoho baví a je to zábava. A já myslel, že pro ty informace.
        • Erien
          To se vylučuje? Navíc jsem to myslel obecně. Ale stejně bych dokonce řekl, že lidi tam chodí kromě informací, protože je to téma baví. Protože to rádi uvidí na živo, mohou se na něco zeptat, potkají "známe" lidi třeba se jim podaří i odchytit a pobavit se o něčem, co je opět zajímá a baví. Takže ano bavit se, je alfou omegou všeho. Práce, studia (zdejší případ) i běžného života.
          • Robotron3
            Takže zaplatit 800kč za to, že uvidim Vávru a spol a můžu se jich na něco zeptat. To si klidně odpustim, ale nikomu to neberu *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit