Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se ani tak nedivím. :D TellTale by byla snad jediná herní firma, které bych s chutí přenechal svou filmovou adaptaci. *15* ...samozřejmě, kdybych nějakou měl. *7* :D
  • jindra.veliky
    hlavne at tam jsou dlouhy, povadly a houpajici se ........ *4*

    http://youtu.be/vvL2kZUxeFQ?t=30s
  • Jack1947
    No, tak dulezite je ze je to napadlo. Plan vyroby je hotov, no a ted nezbyva nez to vsechno dat dohromady a za par let vydat. 1epizodku by jsme mohli mit snad uz na zimu 2014. ( Pokud bude Wolf 1serie do te doby dokoncen).
  • GoT je overrated.
    • Rhulad
      Ano je... hlavně seriál, ten je opravdu mizerný. Knihy jsou taky čim dál horší čili tahle série zažívá dost velký úpadek kvality na úkor mediální masáže.
      • Magister_Peditum
        Podle nicku a avataru soudím, že jsi fandou Malazu, co? Tak to máme za pár dní svátek, protože v češtině vychází Návrat rudé gardy. *3* Sic jsem to už četl v angličtině, ale Talpress má dobrou překladatelku, který Eriksonovy a Esslemontovy eskapády umí zdatně převádět do naší mateřštiny.
        • Rhulad
          jojo mám to objednané aji s potoky krve. V angličtině jsem četl nedávno Forge of Darkness.. no prostě.. myslel jsem, že mám dobrou angličtinu, ale chyba lávky .) Sice jsem to dočetl, ale nebylo to ono.
      • tezko muze zazivat knizni serie upadek na ukor medialni masaze jelikoz obecne knihy znal pred serialem malokdo a ty co sou byly jeste pred serialem a onou masazi...mozna si dostal moznost nahlednout do chystane winds of winter a vis neco co ostatni ne ale rozhodne nemuzes srovnavat ice and fire se serialem protoze se to lisi pomerne dost i v podstatnych vecech....jestli si cetl knihy a stale si myslis ze to je overrated tak fair enough je to tvuj nazor
        • Rhulad
          Haha si myslíš, že Tanec s Draky nebyl ovlivněn seriálem. Opravdu si myslíš, že seriál vznik ze dne na den. Tak to se pleteš. Hostina pro Vrány je spojovací článek čili tady by se nízká kvalita dala omluvit bohužel Tanec s draky je nehorázná sraačka ve které se nic, ale nic nestane a ta kvalita je tak propastná od Bouře mečů až se ptám jestli to psal stejný autor. Série jde totálně do kopru a serial tomu jenom pomáhá.
          • Tak to abych knihu spalil a popel si vysypal na hlavu jaka to sraacka se mi libila. Ale vazne...ne nemyslim si ze serial vznikl ze dne na den....ze se v tanci s draky nic nestalo? ale dej pokoj :D....ze byl ovlivnen serialem? jo to uz dost mozna. Ale problem asi bude v samotnym nazoru na kvalitu a asi i narocnosti a ocekavanim obsahu. Puvodne sem to navic myslel tak ze si napsal knihy ale tady se uz bavime jen o tanci s draky a to uz je neco jinyho.
            • Rhulad
              Ano bavíme se o tanci. První tři díly jsou výborné. Tak co v Tanci stalo? Posunul se nějak děj? Spíše opačně, děj se posunul zpátky viz Daenerys a celkově ta postava je šíleně otravná a bohužel v Tanci měla dost prostoru. Samozřejmě můžeš argumentovat s Jonem, jenže tady se dá očekávat, že bude( nebudu spoilovat) Melisandra
  • Jen doufam, ze pribeh bude minimalne tak perfektni jak v GoT RPG.
  • no rek bych ze to muze je tam velmi podstatny :)
  • "...tituly na pomezí dialogové adventury a interaktivního filmu.."
    nestacilo napsat visual novely ? :P
  • Jo jasne, az dedek Martine skoci do penalu s nedopsanyma knihama, tak jim nebude nic branit v tom, napinat nas roky i po nem...
  • Těším se co z toho bude, ale může mně někdo říct co je tady toto!!!!!????
    Proč tady o tom něco není?
    http://www.telltalegames.com/talesfromtheborderlands/
    • 8.12.2013 00:23 – Adam Homola - Gearbox a Telltale oznámili epizodické Tales from the Borderlands
      • Aha to mě uniklo, bleskovky nečtu.
        • Omlouvám se, byl i článek ten mě úplně unikl. díky za postrčení :D
  • No zatim se ty hry na motivy Game of Thrones moc nevyvedli..
    • Ale tie neboli od Telltale games *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit