Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda ten Prey 2, viděl jsem video na ign, luxus, jediný co mě tam nehorázně vadilo byl ten wallhack, ten to trochu kazil.
  • Moc se mi libi ten jeho svetr , takovej mel Fredy Krueger a shanim ho uz pekne dlouho
  • montatatana
    Achjo, proc to neni i na youtubu, jako predtim? Tady se to bez volby kvality neda prehrat na stare sunce :(
    • Také se přimlouvám za možnost volby kvality, neb moje výpočetní stanice má s tak vysokým rozlišením problémy. Trhá se to jako...
  • rypák
  • Prosím Vás. Čeho kapka byla přidána do Prey 2? Je to zřejmě něco hrozně intelektuálního, takže jsem tomu slovu vůbec nerozuměl :(
    • Belluetstorm - akcni hra, tak jeji styl byl pridan, a vyslovnost onoho slova spociva z jedne uzivatelske videorecenze, ktere dela jisty cvok, naprosto neuveritelnym osobitym zpusobem *1*
      snad sem to napsal srozumitelne... *2*
  • Core
    Paráda!!! Na každý článek na blogu či video vstup se neskutečně těším... *1*
  • Rorschah
    sakra chlapi, v takovém kolektivu bych chtěl dělat :)
  • Ethy
    Je hezký sledovat to Lukášovo nadšení a jak si to celý užívá :). Moc mu to přeju ;), skvělá práce chlapi :)
  • oin.odin
    chlapi ako tak bodka na konci to bol ten najlepší okamžik dna ... teda k nerátam vash-ove odzbrojenie salónu v trigun badlands rumble ktorí som konečne rozchodil so zvukom (v starej verzii vlc umrel v tretine)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit