Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Resident Evil 6 neoznámen..! Běžte do p. r. d. e .l. e *10* *10*
  • dilinja
    dik za celkovej coverage bylo to fajn *2*
  • Urug
    taký ukecaný opice
  • Hanzales
    V USA se šátečky nedávají, tam se dává na letišti na rozloušenou a***** sonda ;o)
    Ne vážně, díky kluci za sprostředkování letošní E3 více než příjemnou formou, neboli zkušeně ;o)
    Informativně i obsahově na jedničku a těším se na příští akci, kamkoli vás vyšlou ;o)
  • Red Orchestra 2 a další GTA, jediný hry který mě zajímají a jedna tam nebyla páč je to drahý a druhá nepředstavena.. hnus velebnosti :)
  • Ty videospoty jsou supr, ale z tohodle nemůžu doteď.

    http://www.youtube.com/watch?v=zr9Mf481TdU

    PS E3 se na games.cz vyvedla, o čemž vypovídá i fakt, že jsem byl na games dýle, než na zahraničních webech.
    • tak co kuci vyhodily vas nakonec i z letadla ? *2* *2* *2* *2* *2*
    • Hlavne ale nezapominat na neprekonatelnej original! ---> http://www.youtube.com/watch?v=ObftJW81L5Y&t=4m26s
      • Teď to začíná teprve dávat smysl. *1*

        BTW Ten typoň docela dobře mimo. *1*
        • Proč by měl být mimo? Už to nehul.
          • To je tak, ten takový zelený smajlíček znamená, že si z něčeho dělám srandu, víš? *3*
    • ty bláho ja nemožem *1* *1* Ešte by to chcelo leak topsecret videorozhovoru Pavla Dobrovského v bare Vodka a nemusel by som tri piatky po sebe piť *1* *1*
    • Tomu se říká oddanost svému poslání... Za všech okolností! *1*
    • to video je narez *1* *1* *1* *1*
  • Tekat00
    Také děkuju za provedení celou E3. Konference jsem kromě streamů sledoval i na Vašich textových přenosech a četl jsem každý článek. Takže ještě jednou díky a těším se na všechny nadcházející články.
  • myslim, ze E3 ste zvladli nejlip, jak to bylo v takovem poctu lidi mozne (spoluprace s dvojici z re-playe byla taky super). mate u me velke + *4*
    • Rozhodně se překonali pro mě naprosto omračujícím způsobem, smekám taktéž... *4*
  • 64? Já zaznamenal jen Far Cry 3 a Hitmana, který ani nevim jestli byl oznámen v rámci E3 :) Jinak tam bylo mraky her oznámených už dávno. Nebo mi něco uniklo? :) (kinect sra*ky apod nepocitam of course)
  • To bylo v letadle ? Se nezdálo teda *1*
    • omg ty ses kus vola. Pust si to jeste jednou a poslouchej usima. Je to natoceny jeste v hotelu. Rikali ze az se na to video budete divat tak uz budou v letadle
      • Jo táákk *1* jžš jsem to nějak neslyšel ! Se stane. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit