Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocekaval bych, ze na wiiu to bude vypadat lepe, ze si bude moci dovolit lepsi textury a kvalitu obrazu.

    Mne osobne ty namorni bitvy od ac3 odrazuji. Asi si poridim jen ac3 pro vitu, kde predpokladam, ze nebudou.
  • hra vypadala téměř tak dobře jako prezentace na PlayStation 3 u vedlejšího stojanu. Plus jedna pro Wii U

    Bylo by smutné, kdyby ne. PS3 je 6 let stará, ne? Doufal jsem, že WiiU bude výkonější než X360/PS3.
  • montatatana
    Bylo by pěkné, kdyby se konečně někomu chtělo trošku víc zamyslet a udělat lodni bitvu, kde by člověk za hodinu sejmul jen jednu jedinou loď a ve finále měl mnohem větší pocit zadostiučení, že ji pokořil, než při kosení jedné kocábky za druhou.
    • námořní bitvy v Empire a Napoleon Total War trochu toho času a umu zaberou .)
    • Battleship mod pro Silent Hunter 3 + GWX. Ale pravda, že KMS Scharnhorst je od HMS Victory nebo HMS Hermione malinko vzdálenej.
    • walltar
      Jo takovou hru bych si zahrál ... kde by se lodé ovládali aspoň trochu reálně. Si pamatuju hry jako sea dogs ... na tomhle základu + pěknou grafiku. To by byla super hra.
    • Třeba s něčím takovým přijde někdy Paradox...
  • Amylee.Anderson
    Doufam, že tam toho nebude moc. Stejně jako ty pouliční bitvy v Reveletions to bude akorát otravovat...
    • ať tě vezme čert Mainstrýme, abra-ka-dabra
      • Amylee.Anderson
        *7* ...stejně už to neni typicky assassinské.
  • BoB.2
    Jsem zvědavej jak vysvětlí to že se z indiána stal špíčkovej kapitán lodě.
    • jop na to jsem taky hodně zvědavej
    • Trénoval na kanoi. Přece jen to nemůže být takovej rozdíl... :D
      • Podle chování plachetnic v AC3 zjevně ne. *1*

        PS: Loď se jmenuje Aquila -> Orel (což je ještě poetičtější, vzhledem k hlavnímu symbolu série). *3*
        • deridon
          já orla viděl i na Matonce
          • Pití pro pravý asasíny *1* *1*
        • walltar
          Orel je hlavní symbol AC? Já sem myslel že hlaví symbol je ta assasínská rozešívačka.
          • Tak já myslím, že je, když ve tvaru zobáku má kapuci, má "orlí pohled", na všech výškových budovách sedí orly... *3*
            • I..: Je to tragédie uznávám, ale příště si na to dám pozor, spolehni se. *8*
            • sedí orli .. *7* historik z wiki se nezapře..
            • walltar
              Hmm to sem si ani neuvedomil ....
      • ROFL *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit