Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi prosím jak se spouští goat simulator? :(
  • Ta hra na pár minut pro odreagování nevypadá vůbec špatně ale ten komentář ve vidu je hroznej..V momentě kdy jsem slyšel, že koza "ounuje" celý město jsem to už nevydržel a opravdu musel vypnout.Takovýchto českoanglických rádoby IN paskvilů je tam víc ale toto je opravdu už masakr.
  • sugy
    Je to parádní hra. Stejná ptákovina jak Surgeon Simulator,aneb recese je mocná a viralita ještě víc *2* *2* *2*
  • vonTossis
    Tohle video mě bavilo více než 95 % filmových komedií *4*
  • Amylee.Anderson
    Ani tahle hra mě v tomhle podání nebavila...
  • stále lepšia hra ako ARMA 3 *15* *15* *15* *15*
  • jinak pro ty co myslí pod slovem simulator jenom realistickou situaci, přijde vám že Surgeon Simulator je simulator? Celá Goal Simulator je jenom prostě Ironie, vid to ani neměla být hra, tvůrci chtěli jenom na jednom videu na youtube ukázat pár věcí a lidem se to začlo líbit
    • Fakt jo? Jezis to by me urcite nenapdalo. Tak dik!
    • Mart9
      Spíš se jim začalo líbit, že by z toho mohli vytřískat prachy. A někteří lidé jsou bohužel tak hloupí, že si to koupí.
      • "Lidé jsou hloupí, jelikož si koupí to co chtějí SVÝMI penězi"


        Jaká to arogantní a urážlivá věta. Já si mohu kupovat co budu chtít. A o mém intelektu to nic neříká. Viděl jsem hru a říkal jsem si, že vypadá zábavně a užil jsem si jí. Nelituji toho. Za tu cenu to pro mne bylo dobré dost. A já jsem právě člověk, který si na tohle dává VELKÝ pozor co se týče co si kupuji. Vždy si kupuji hry co nejlevněji, a také si o hře přečtu maximum, abych zjistil jestli je to mé kafe.
      • To je ucel tvorby vetsiny pocitacovejch her. Nebo mas nejakej lepsi napad proc by nekdo vrazel svoje penize a cas do jejich tvorby?
        • Mart9
          Jestliže to dělali jako srandu, na internetu to mělo úspěch a tak si řekli: "Kur*va z toho by mohlo něco kápnout!!" a vydali to jako regulérní "hru", co stojí peníze, tak se mi to nelíbí.
          • Proč, ty bys toho na jejich místě nevyužil?
            • Mart9
              Jasně, že využil, nejsem blbej, ale nelíbí se mi to.
        • vlastik.plaminek
          No přece pro lidi, aby měli co hrát a byli happy a... a teď se vrátíme do reality.
      • vlastik.plaminek
        Někdo si zase každý rok kupuje Medal of Duty: Generic Battlefield 146
  • Tys asi nepochopil o čem Goat Simulator je, co ? Tady nejde ani tak o tu kozu, spíš to paroduje a kritizuje všechny AAA hry, které se vydávají nedodělané, zabugované, s mizernou fyzikou a často nejsou ani zábavné. Simulátor kozy ukazuje jiný pohled na dnešní společnost, má to trochu hlubší smysl (trochu to připomíná Stanley Parable).
    • Tilwaen
      Super konspirační teorie. Až na to, že Goat Simulator nic neparoduje, nekritizuje a už vůbec nemá žádný hlubší smysl při pohledu na dnešní společnost. Vývojáři zkrátka vytvořili vtipný prototyp nějakého projektu v early alpha fázi, dali ho na YouTube, internety se toho chytily jako super recese a vývojáři se důvtipně rozhodli to vydat jako "plnohodnotnou" hru. Jen Ty za tím vidíš něco, co tam vůbec není.
  • mondzi
    Z videa mam pocit, ako keby to Pavel ukazuje svojmu synovi. Radsej by som uvital iny obsah. Mozno vam to teraz narazovo zvysi navstevnost, ale dlhodobo si podla mna skodite. Tymto ma ako dlhodobeho citatela odradzate a novi ludia, co idu po videach, zistia, ze inde je kvalitnejsi obsah. Je to cele na silu a vidno, ze ste to vlastne ani nikdy nechceli robit. Robte to, v com ste najlepsi. Pavlove recenzie mam napr. velmi rad.
  • Inquisitor
    Za chvilku to stejně bude v nějaký akci za pár korun. Potom si to pořidim :)
    • už čekám na Humble :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit