Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ta slečna nepoužívá ve hře followera ? Určitě by jí jako čerstvé 70 dost pomohl, jinak je vidět, že nemá toho moc odehráno, až bych napsal nemá odehráno defakto nic, hlavně mě pobavila ta neschopnost identifikace legendary itemů, popř. nevědomost, že wizard může nosit OH+orb, nebo port do riftu zpátky, přes hlavní portál, ale to nevadí, všichni se učíme, nicméně jak mohla slečna dát 70 bez toho aniž by věděla takovéto základní věci, to mi nějak hlava nebere :-)
    • Kinet1c
      oh + orb nemas celkom pravdu, hral som tiez na to, ale ked som nasiel svoju obojrucnu legendary staff, tak oh+orb sa mohol strcit nekam, nevzdy je to dobre riesenie, hlavne ako som videl na lvloch nad 65 to je dost uboha kombinacia, s followerom mas pravdu, ked nic ine buff pomoze od neho, si myslim ze vie identifikovat, kedze ten opasok sa asi sam neidentifikoval, to ze ostatne veci v tom momente neidentifikovala tak to je asi jej vec, co mna prekvapilo, ze nevedela ze skilly si moze rozhodit akokolvek :D ale tak vidno ze to zacala hrat iba nedavno, s prichodom datadisku RoS, takze ja jej taketo drobnosti odpustam, casom, ked zotrva sa nauci
      • Však já také nikde nepíši, že nemůžeš nosit TH zbraň, ale reaguji na slečnu, která nemá naprosto žádnou páru o tom co je pro daný chár nejlepší o nějakém buildu si může nechat leda tak zdát, ono stačí aby ses na to video koukl a pak teprve reagoval. Apropos některé TH zbraně možná jsou s bonusem po určitou dobu dobré, ale dříve či později ti padne OH + orb která jakoukoliv TH zbraň strčí do kapsy, toto je smutný fakt nejen u wizarda, který bohužel Blizzard nedořešil, nebo nechce dořešit.
  • Docela jsem se pobavil, když byla řeč o hardcore a slečna prohlásila, že hrajou torment1(softcore) a že je to docela hardcore hraní. Neznat v diablu rozdíl mezi hardcore a softcore... a ta jednoruční mace + source je určitě lepší, než 2h staff, i když ji slečna nechtěla ani zadarmo:). Ale jinak dobrá práce:)
  • Diablo 3 hardcore. A ostatni hry jsou zbytecne.... *14*
  • MrSanta
    Na ten styl Diabla 3, kdy zbraň je vlastně jenom další item dávající bonusy do statistik si asi nikdy nezvyknu.
    Jináč video je zábavné.
    • Myslis na ten styl Diabla 3, kdy stackujes jednu jediny cislo a to dps, pricemz ho stackujes ruznyma statama, ktery nejsou nic jinyho, nez jinak pojmenovany dps? *15*
      • Souhlas s tím stackováním DPS. Největší joke, který k tomu Blizzard v RoS přidal (v podstatě to mělo být jakože vylepšení, i když ve skutečnosti jen lazy řešení/neřešení špatného designu itemů), byla změna rozvržení affixů ze 6 na 4/2. Místo, aby ty useless affixy boostli, tak je jen přesunuli do /2 kategorie, kde ti jakože nebudou kazit dobrý roll. Většina sekundárních affixů je tudíž pořád crap (nedotčených od začátku Diabla 3) a co je nejhorší, primární už jsou jen 4. Když si dáme jedna a jedna dohromady a uvědomíme si, že prakticky na každém item slotu je mandatory primary stat, crit chance a crit damage, tak nám dojde, že jeden affix moc variability neudělá lol. Tam zbývá buď attack speed, %element/skill damage nebo cooldown reduction, obojí zvyšuje DPS/EDPS. Do socketů totálně nevybalancované diamondy na AR a v některých slotech se slzou v oku za DPS vyměníme VIT, % life a tím to končí. Díky tomuhle systému je většina spec. legendary efektů pokud nemá + damage navíc jen dekorace k ničemu. Itemizace v týhle hře je na úrovni browser hry.
      • Tak to jsi D3 pochopil jen hodně povrchně.
        • Prozrad mi tedy, jak D3 jde vlastne do hloubky. A jak delas jiny veci nez stackujes ruzne pojmenovany staty s jedinym cilem a to mit vetsi dmg. *15*
          • Nejde jen o dmg a už v žádným případě o papírový DPS, jak píšeš v původním příspěvku. V současnosti se hraje především na toughness, ale to je vedlejší. Ale DPS už v RoS není to nejdůležitější. Například je mnohem výhodnější obětovat poměrně značné množství DPS za cooldown reduction. Dá se v ideálním případě snížit i 75% a to ti přidá mnohem víc, než několik set tisíc DPS. Podobné je to s resource cost. V omozené míře i v area dmg. Dál se dá zaměřit na perma stun/freeze build, opět budeš muset obětovat damage. Life per hit, opět obětuješ damage. A tak dál. Pokud bychom se bavili o DPS (jak píšeš v původním postu), přihodím i elemental a skill damage. Ta se v DPS hodnotě neprojeví, ale udělá ohromný rozdíl.
            • to x: Element damage? To je stat, který zvyšuje DPS lol. Jen potvrzuješ to, co tu psal OP.
            • No pozor, nepsal jsem že ohrnuju nos nad Achronem, jen to že mám se základním útokem na který nepotřebuju arcane power ani nemám nijaké CD větší faktickou dmg než s achronem. Jen když je nějaký větší pack tak achrona zapínám, jak mi skočí nastackovaná % dmg nad 6-7m, tak pak mám zhruba tu samou dmg jak misillkama. Pro ty co neví o co jde - patrně většina diskutujících - tak se jedná o offhand Mirrorball, který mi ze základních útoku dává další 2 útoky. Takže jedním tlačítkem místo jednou zaútočím zaráz 3x. Z útoku co mi normálně crituje za 5m dám ránu za 15m. Střílím to za vteřinu více jak 2x. Při 65% šanci na crit to umí za vteřinu rozdat přes 30m dmg. Základním útokem bez debuffů, bez achronů, selfbuffed, bez nějakého bláznivého honění elemental dmg a bez nějakých internetových "top played" buildů.

              Co se týče toughness, tak mám 6m i s glass cannonem, a nestackuju HPčka - tj resist to all z intelectu, armor atd. Co se týče obtížnosti, tak T3-T4 klasická farma riftů, ik normální mobky, elite pack do 20ti sec, smrt jen na vyloženě nepříjemných kombinacích. T2 v klídku sólo pro 4 - to se hodí na public, když máš nalosovanou partu tardů, aby jsi nezdechl a dával všechno sám. Když si přehodím Glass Cannon na Blur, tak v klídku můžu i T5-T6, ale to je zbytečně moc HP a zbytečně moc pomalá farma, kitovačka atd.

              Edit: vono jde o to jak je postava balancovaná, a jak ji každý hraje. Osobně chodím s kolegama z clanu v normální inteligentní partě, kde máme pomalu nesmrtelného wd který tankuje, se stovkou poskoků a tak stackování dmg s glass cannonem je prostě jediná cesta jak si zahrát a jen někomu neběhat za zadkem. Naopak v publicu jsem kolikrát potkal takové frajery, které nezachrání ani 10m toughness s crusaderem, když nemají mozek a probíhají celou mapku jen aby byli na konci v místnosti sami a první, zatímco nechají zbylé lidi na začátku s prvním packem elit :-)
            • Aby sme sa rozumeli - DPS co zobrazuje character sheet je zle kalkulovane - (nezaratava niektore veci ako napr. +%phys./elemental dmg a samozrejme v kombinacii s CC a CD. Ciste DPS nie je lepsie ako DPS + %elemnt. dmg (v urcitych pripadoch) ale problem nie je DPS ale D3 Character sheet DPS.

              1.5M DPS bude vzdy lepsie ako 600K DPS len pokial bude poriadne kalkulovana hodnota DPS (co v D3 teraz nie je a zrejme ani nebude).
            • DPS nejdulezitejsi stat v cele hre, no to se musim smat. Dalsi sasci, co davaji tak max T2 a snazi se tu hazet rozumy. Elemental dmg, podle kteryho se ted delaji buildy, v dps vubec ani neuvidite. Takze muzete mit papirovy dps treba 1.5M, ale tamhle borecek s 600k, ale s +100% dmg do jednoho elementu si z vas udela dobrej den. A vy budete tak leda chcipat, protoze s 1M+ dps budete mit zase toughness 3M...
            • Toughness je stat, který o stavu charakteru vypovídá kulové. Naženeš ho hodně třeba pouhým stackováním vitality a % life, ale to tě na vyšší torment nezachrání. DPS je pořád to nejdůležitější a na vyšší tormenty se pořád řeší víc než tebou zmiňovaná toughness, ale samozřejmě je třeba nalézt rozumný balanc. Ono, jak by si chtěl na T6 zabíjet moby, když budeš mít 20M toughness a 200k damage. Redukce CD také není vše, opět musíš mít nějakou hodnotu DPS, že můžeš spamovat skilly pořád za sebou, to nic neznamená. Takže myslím, že v současné době je nejdůležitější % elemental damage a damage proti elitám, takže DPS a k tomu dejme tomu redukce těch CD. Viz kolega dole, je to pěkné mít na wizardovi papírově 2M a +20% elemental, troufám si ale říct, že jakýkoli charakter s třetinovým dps a +100% elemental +% damage proti elitám bude užitečnější.
              A ohrnovat nos nad archonem, když je to momentálně nejsilnější build pro wizard (při stackování arcane damage + Vyr set) *7* Na druhou stranu, každý hraje, co ho baví a podle toho, jaký má equip.
            • Skoda ze tohle vubec nehraje roli a stackovanim tuny dps to proste predmguju. Absence vyvoje postavy z toho dela dokonale povrchni a jednorozmernou hru. *3* Btw, toughness neni nic jinyho nez stackovani ehp. Uplne stejna pohadka.
            • DPS v D3 bola, je a zrejme aj bude jedina vec, ktoru musis stackovat do bezvedomia. Je to najdolezitejsi stat v celej hre a je jedno ci hrate za W,WD,DH,B,M alebo C. Cooldown reduction je len take mierne spestrenie ale ak chcete hrat na Torment1-6, zabijanie nepriatelov moze trvat minuty. Jedinym riesenim je stackovat DMG (CC, CD). Toughness staci mat na rozumnej urovni (aby charakter neskapal po par sekundach).
              Cely problem je v tom, ze inteligenti z D3 timu cely torment (health pool nepriatelov) prisposobili prave na masivne hodnoty DMG (nepriatelia a bossovia s miliardami zivota je toho dokazom). V rozumnej rpg hre vyssia obtiaznost znamena mierne vyssie HP nepriatelov, lepsia AI - viac pouzivanych skillov, resisty, immunity a pod. Ale urcite nie 50-nasobny health.
              75% Cooldown reduction je urcite fajn ale 50% CC a 300% CD sa proste nic (matmaticky) nevyrovna. Co je samozrejme velka skoda.
            • Tak tak, stavíš build podle toho co ti padne za itemy, a žádné primární stackování jakékoliv dmg. Osobně mám source, které mi dá 3x magic misile místo jedné. Základním útokem bez CD a bez many dám trojnásobek dmg. Tzn to znamená jít do max attack speedu + life on hit, žádný cd redukce a nebo arcane power není potřeba. V konečném důsledku mám 2m dmg + 20% elemental, 2 útoky za vteřinu. Dokonce je pro mne výhodnější nesetová hlava s atack speedem + Cain 2x na set bonus než 4x set bonus u Vyr - na všechny runy achrona.
      • tak to gl na hc:) v d2 jsi zas stackoval dmg stat a skill, nevidím v tom rozdíl.
      • MrSanta
        Já spíš myslel to, že sorcerer tam běhá s obouručákem, monk má třeba kudlu a štít. A když začne někoho bušit, tak předměty se přesunou na záda, proběhne akce, předměty zpět do rukou a valíme dál. Mě toto hrozně ruší a vytrhává z atmosféry. Pravda, při hraní by mi to možná nepřišlo, ale raději zůstanu u Torchlight II. Tam když někoho mlátím palicí, tak ho fakt mlátím palicí *1*
        • Kinet1c
          s monkom by som NIKDY nenosil stit a mecik, ci hocjaku inu zbran ako urcenu pre monka, to som skusil, ked mal moj lvl 1-5 a vyzeralo to OTRASNE a kaslem na bonusy a dmg, jednoducho, ked nic ine tak po 30 min hrania najdem snad aj pre neho nieco normalne a nebudem vizerat ako KKT a T2 tak k tomu no ako mna T2 dost sklamala po pre mna vybornej 1 (hlavne myslim tie povolanie, jedno horsie ako druhe, uz keby nechali len povodne tri + pridali nieco noveho by urobili si myslim lepsie, ale co uz). Btw ja som napr. s Witch Doctorom behal s kopijou :D aj s obojrucnym kladivom, malo to staty tak preco nie, kladivo som vystriedal velmi rychlo, lebo to malo sice dmg, ale bolo nemotorne, narozdiel od toho kopija, hlavne ta legendarna co som mal bola velmi uzitocna, kym som nenasiel pre neho paradnu dyku (legendarnu) co bola presne stavana pre mojho WD. Po tomto loot v2.0 je pre mna diablo znova celkom zabava, nehram to odrana do vecera, ale sem tam nejaku hodinku dam, to staci.
        • to platí jen pro pár skillů u monka, takže bych z toho nedělal drama:). T2 snad ani komentovat nebudu:D
  • Ach jo... ta holka bohužel není moc zkušená a docela dost mystifikuje. Staěilo prvních pár minut. "Zelený předměty padaj jen z bossů", "není potřeba mít víc než 2 miliony", "sorceror",... no nic.
    • xDragunov
      Díky za reakci. Je pravda, že v Diablu nemám nahrány stovky hodin - ostatně kdyby ses díval dále než těch prvních pár minut, tak jsem tam někde říkala, že s paragon levelem 7 jsem v partě zkrátka ten největší noob já a myslím že tam i někde padlo že jsem se k Diablu dostala před pár měsíci. Za omyl se setovými (zelenými) itemy se omlouvám, příklad s 2mil. zlata měl být pouze příklad, ostatně to bylo součástí odpovědi na otázku z chatu ohledně významu investice paragon level skill pointů, o mít/nemít kvanta zlatých tam vůbec nešlo, ale pokud to vyznělo špatně, tak se opět omlouvám.
      • Kinet1c
        Vo vseobecnosti 2m celkom staci, v praxi nie, hlavne pre nehorazne sumy pri prerabani drahokamov, za imperial 200k, ja osobne hram len pre to aby som zbieral peniaze :D aby som mohol z marquizov prerobit na imperial :D zatial som vyrobil asi 6 kusov :D, btw zelene veci my zatial ani raz nepadli, ale recepty uz 3, takze som si zatial vyrobil 2 sety, jeden nosim s DH. Neospravedlnuj sa, jednoducho to nehras tak dlho ako poniektory "experti", to ked si hovorila o skilloch a ich bindovani, ze iba tu a tam, my ukazalo, ze to dlho nehras, lebo ani ja som zo zaciatku tuto celkom dolezitu info nevedel
      • Ok, ale chce to prostě strávit s tou hrou víc času, aby bylo možno podat správné info. Vidím hodně lidí říkat, že je D3 jednoduchá hra. Ale tady tohle video je úžasnou ukázkou, že tomu tak v žádném případě není. Ikdyž už jste/jsi na 70 (kde hra pouze začíná, ale hromada lidí tímto končí), ví člověk o hře vlastně dost málo.

        Jen tak na okraj. 2 miliony není v D3 nic. Lidi byli za craftění a enchanting schopni utratit miliardy během prvních pár dní. Já osobně jsem utratil asi 40 milionů a to hraju jen příležitostně.

        Legendárky (a to se týče i setových předmětů) můžou padnou odkudkoliv. Klidně i z pařezu, nebo z vázy. Rozdíl je jen v pravděpodobnosti dropu. A to je na Diablu to krásné.

        Každopádně doufám, že si hru užíváte a budete pokračovat v hraní a zkoumání mechanik. Nebyl můj záměr Vás odradit, nebo znemožnit.
    • Jak to můžete lidi hrát když to vypadá jako pestrobarevné lejno přejeté náklaďákem. Joo to Diablo dvojka, to vypadalo k světu, hezky temné a mělo to nějaký řád. Toto mě vyloženě odpuzuje
      • Kinet1c
        diablo 2 a temne ?? hm, ta no ani neviem, podla mna ked temnym myslis, ze vojdes do dungu a vidis hovno, tak ano to mas pravdu, ja si myslim, ze toto je zvladnute s vecsim prehladom, ale, ked uz fakt taku temnastu atmo chces a potrpis si na nej, tak mas moznost PoE, co sa toho tyka tak je to viac dark ako d3, co sa designu itemov tyce tak d3 prevysuje tu hru o kilometre, teda co sa brneni tyka
      • V D3 jsou barevnejsi skilly a kouzla. Samotny prostredi a mapy jsou dost tmavy. A gear si muze hrac nabarvit podle libosti. Treba na černo...
      • Myslíš tohle temné Diablo 2?
        http://diablo.incgamers.com/wp-content/uploads/2013/10/113396d1245390796-diablo-3-blizzard-gibt-neue-screenshots-mit-monstern-frei-shot3.jpg
        • slovo temné tady neznamená tmu nebo tmavé barvy, i když je stejný základ slova. znamená spíš depresivní, ponuré, nebo neco na ten zpusob.
          a ano dvojka byla depresivní a ponurá a trojka je jak kolotoče *4*
          • max to napsal přesně.Hře chybí ta deprese, úzkost, temnota a ta podmanivá hudba,která to dotváří. To vše měla hlavně jednička a částečně i dvojka. Do dokonalosti to místo Diabla 3 dotáhlo Dark Souls...
            • a nehrali ste to nahodou po rozchodu s přítelkyní? *1* Spíš všude ty pentáče a kozlíci (pleeeeeeaaase, dont huuuurt meee! :D ) to bylo vončo ale tak co trojka je vklidu první a pátej akt je temnej, druhej, třetí ,čtvrtej tak temnej není no.. na DS nemam nervy a nebavi me hrst mobů davat na 15 pokusů :D (jo hra krutopřísná ale pro mě je ten diff na ukor nervů)
        • Tohle je screen z Diabla 1.
          • Není
            • *facepalm*

              Máte pravdu, chlapci. Už blbnu. *7* Jak vidno, je to už dýl, co jsem D2 hrál naposledy.
        • podle toho interfacu v dolní části je jasné že to někdo upravoval ve photoshopu a není to čistý screenshot ze hry
          • Diablo 2 neyblo temné. To z Vás mluví jen nostalgie. Pokud bylo něco temné, tak možna dungeony v prvním Diablu. Ale i tak je většina dungeonů temnějších v D3:RoS a kór těch v Nephalem riftech.
  • sympaticka holka a dobre se posloucha, takovej nadejnej letsplayer, meli byste ji zvat častejc.
    taky doufam že budete hrát i vice intelektualni hry, treba takovej farming simulator nebo age of wonders 3
    • souhlasim. minimalne pobavila, preci jen neslo o nejakou poradnu. dalo se na to koukat do konce a to je asi nejdulezitejsi. jen tak dal *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit