Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sem rád že se líbí i v redakci, protože ta hra je zjevením a darem od boha nám pozemšťanům... :D
    Ne, opravdu tohle se povedlo....u FTL sem proseděl taky stovky hodin a i dnes si dám nějakej ten výlet ve vesmíru a s REIS to vidím naprosto stejně!!!
    • Kopírka curious expedition v gay art stylu
      • Tak teď nevím jestli ste hrál jen jednu z těch her nebo žádnou protože sem hrál oboje a kopírka to není :) (to bysme museli nazývat kopírkama téměř všechno) a tohle mě baví víc.
      • Sr_Lobo
        no vidis a me se ten gayart libi vic nez pixelart
  • corfer
    Přijde mi, že v poslední době jsou gamesplaye, minimálně pro mě, alfou i omegou celých Games... Zatímco kvalita zpravodajství i publicistiky stagnuje, nebo se plazí dolů, gamesplaye a především retrogamesplaye v tandemu Olejník a Dobrovský lezou prudce nahoru! Navíc mě Honza Olejník jako jediný z mladší generace v redakci Games přesvědčuje o tom, že kvalitní herní novinařina v ČR ještě nechcípla. Jen tak dál Pavle a Honzo!
    • Bargud
      Tak pořád je to i tak lepší, než konkurenční weby.
      EDIT: Což to samozřejmě nijak neospravedlňuje.
      • corfer
        Otázka pohledu... Já už na Games nečtu prakticky nic. Zpravodajství je většinou plný naprosto irelevantních pseudointelektuálních výlevů a publicistika se často zvrhne do poměrně obludných grafomanskýchb orgií, což opravdu není nic pro mě...
    • Takhle souhlasnej komentar jsem tu jeste nevidel, velka pravda !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit