Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se někdo ptal na ty knížky... tak 1. Gotrek, jelikož jsou to povídky... pak Říše Chaosu (také povídky), Rytíři cti (povídky Bretonie vice méně)... Malus je pěkná serie a Srdce Chaosu též... jinak je to obecně spíše bčková literatura,ale příjemně se to čte a pobaví to :)

    Dale pokud chcete začít hrát stolní warhammer vyprdněte se na Age of Sigmat a pojdě hrát T9A (komunitní pravidla) *1*
  • Cuz. Prosimvas na jakou obtiznost to ten borec hraje ? Dik
  • supr gamesplay. Náramně jsem se s Váma bavil. Jenom technická na Aleše. Občas ve videích potichu huhňáš, že šponuju hlasitost nahoru a pak najednou vykřikneš, až to trhá uši. V minulém videu s tou holkou hlavně. Taky prosimtě, když děláš video o hře, zkus víc hrát a nestát na místě. :D jinak na Vaše videa se koukám s nadšiním čus.
  • jamar28
    Já se teda královsky bavím. *4*
  • Chidlink
    Ještě že sem si to nekoupil. Bitva trvající 5 minut i s přiblížením armád a to dvou velkých armád ještě ke všemu ? To si snad dělaj srandu *11*
    A to většinu bitvy strávíte v pauzovacím režimu, kůli tomu že nestíháte klikat.
    • Pauzovat muzes ale pamatuj ze v TW pauzuji jen noobove.
      • Tak proto tě nebaví ty bitvy? Statický obrázky jsou fakt o ničem *1* *1*
    • Hlavně opět dvě armády co jsou stejně silné a AI prostě jenom tupě naběhne do připravené řady, ztratí většinu jednotek a hráč skončí s minimálními ztrátami. Jediné co AI zvládne bude velká kvantita bitev, aby se ani ty malé ztráty nestíhali obnovovat. Bojovat pořád dokola tu samou bitvu mě omrzelo někdy před 10 lety u mediavalu, od té doby v TW nevidím skoro žádný posun co se týká bitevní AI.
      • Souhlasím s kozlem AI je sice lepší, ale je pravda že cheatuje hl. s morálkou. Jinak nesmyslně staví moc střeleckých jednotek. Škoda že na to pečou..
    • Co je tohle za trapnej trolling ? :D
      Začínají mi chybět kvalitní trolové, jako byli jindra.veliky nebo troll_diskuzni
    • Jsou bitvy trvající 5 min a jsou bitvy hlavně obléhání měst, které mohou trvat klidně i 1/2 hodiny i více, nicméně bitev je ve hře tolik, že kdyby jsi každou měl vybojovat a ne automaticky odkliknout, tak tě hra po pár kolech přestane bavit, mám toho v TW odehráno hodně a mohu říct, že zrovna délka bitev je to poslední co by mi vadilo, co se pouzování hry samotné týče, tak to je individuálním ja to třeba pauzuji velice málo, ale jak je vidět na videu, tak někteří bez pauzy hrát neumějí, zase záleží na tvé reakci a nevím proč ti zrovna tohle vadí.
      • Presne. Bitvy brzo omrzi a hra na globalni mape ma ve srovnani s jinymi grand strategiemi malo moznosti. Pritom bitvy by meli byt na hre to nejzabavnejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit