Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No porad kecy jako kdyby byl v tre nejlepsi vsechny spolurhace pomlouval sam nejezdil o moc lip :D v každym pripade se mrknete na tohle to je ta hra o necem jinym pak https://www.youtube.com/watch?v=Lk1CJYAkuXQ
    • No nektere goly jsou dost slabe. Vcera jsem dal par, ktere by se do te 10 bez problemu vesly. Ke gamesplayi - na to ze ma uz lvl 11, tak to byla hruza, nenastaveny FOV, nenastavene oddaleni kamery, nenastavena kamera na mic, bez toho proste nemuze byt na semi-pro absolutne konkurence schopny a spis tam bude s takovym nastavenim ostatnim jen prekazet.
      • FOV?
        budeš kupovat DLC?
  • Pokud jste vlastníci PlayStation 4 a máte přdplacené PS+, tak je tam teď tahle pecka zadara.
    • Byla minulej mesic. Ted je k mani za 500.
  • Pavlík byl dle očekávání borcem hracího pole a opět mi maže příspěvky, ach jo, jal malej :-)
  • Diky Pavlovi za hru, obzvlastne ten posledni zapas byl napinavy :-D
    • JJ, ten posledni zapas byl konecne pekne vyrovnany, ale sranda to byla i ty dva prvni matche :)
    • Luke
      Díky za všechny góly! :))
      • jnsCZ
        Pavle, jsem fakt rád, že už i ty máš solidní zářez ze závodní hry!
  • Mart9
    Doporučuju spíš Haxball - http://www.haxball.com/
    • Doporucuju si sehnat lepsi vkus. Treba zrovna v tomhle clanku.
  • Minulý podcast, otázka: "Bude recenze na Rocket League?"
    Co to je?
    Neznám.
    To je mod do Starcraftu, myslím... xD

    Ale tak alespoň posloucháte diváky. Díky za tento gamesplay :)
    • Je dobře že si mě poslechli :D
    • Mart9
      A také Petr poděkoval a řekl, že se hrou budou zabývat.
  • Nejlepší fotbalová hra posledních let. *14* Pěkně si to užijte. *3*
    • Neverim, ze by neco takoveho mohl napsat clovek, co skutecne hraje a vyhledava fotbal na PC ci konzolich. Tohle nema s fotbalem totiz spolecneho prakticky nic.
      • To je naprostá pravda. Tohle je (narozdíl od fotbalu) akční, dynamický a hlavně zábavný!
        • Inovativní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit