Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se nikdo nezeptal Lukáše v chatu na tátu a vyznamenání? nebo to jste rozhodli že bude lepší se k tomu nevyjadřovat a brát dotazy jenom na hru?
    • lukáš se vyjádřil u sebe na ---> fb https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154279181741834
  • Tak další super GamesPlay, ovšem tentokrát jsem dokoukal čistě pouze a jen kvůli komentáři. Grygar je fakt formát. *14*

    Hra jako taková mě vůbec neláká, jednička byla super, tohle mi příjde k zblití, nemůžu si pomoct. *16*

    A doufám, že nejsem jedinej, kdo si všimnul, že postavy nejsou stínovaný. To už mi přijde trochu moc, leda že v herním světě v každým rozestavěným mrakodrapu svítěj stěny i podlahy. *7*

    "Let the hate begin"
  • jeanczarny
    Dobrý zpívaný soundtrack z poslední doby má "Flame in the Flood"
    • Závěrečnou píseň z Dishonored mám pořád v playlistu...
      • kazdej ma jinej vkus, me prijde zase dost spatna. ale drunken whaler je naopak pro me super.
        • jeanczarny
          Tyo, jak jsi to napsal, vzpoměl jsem si na pirátské rádio z AC BF...ty pirátský písničky byly taky skvělý.

          JInak skvělá zpívaná píseň je "Build that Wall" v Bastionu (ale mam za to, že SuperGiant dokonce zmiňovali..)
      • Ronox
        Honor for all je výborná!
  • Tak hlavne ze to vychazi i na ps3 a xbox360:)
  • Skvělý GP!

    Navrhnu Lukáše Zemanovi k vyznamenání.
  • Lukas ve formě :-)
  • Vetraci ste vy, to vetrna turbina .. architekt se mozna zblaznil, ale zrovna toto je priklad kdy to futuristicky i pragmaticky zvladl ;)
  • C-BEAM
    tak jsem rád, že nejsem sám kdo ještě používá Winamp :)

    ale k rebootu - leveldizajn dobře vystihl někdo z chatu - prostě opičí dráha zaplavena grafickým harampádím. Vypadá to, že ho už nedělali titíž lidé. Grafika je umělá, povrchy bez textur, vše se leskne jako...nechci říct co. A z AI v jedničce měl člověk alespoň respekt, zde je Faith ničí jako nějaký namakaný transvestita, což ale má svou logiku, protože nová Faith tak místy skutečně vypadá *15* Jednička alespoň pro mě zůstává nepřekonaná.
    • winamp i v telefonu...
    • Proboha na co Winamp když existuje Spotify, welcome to the 21century bro...
      • to je teda porádná hovadina ten spotify
    • tak to jsme rádi
  • Dobrej GP, prča musí být, dík kluci ;-) Jinak hra fakt nic moc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit