Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší sračka, kterou může obhajovat jen blb
  • gesto
    Taky jsem podle bety, hře moc šanci nedával, ale viděl jsem v ni potenciál, ta hra měla víc pro než proti tak jsem ji koupil a řeknu vám že všechny hry co mám jsem nechal bokem a hraji jenom Divizi 115 hodin odehraných, nevím ale pořád tam je co dělat a i když není tak střílet lidi v DZ se mi neomrzí ...
  • pokud mi jakakoliv hra da minimalne 20h zabavy, tak to pro me nejsou vyhozeny prachy, za tim si stojim
    Takze sem ted koupil Division a uvidime
    • Tak sis koupil 30 hodin grindu a bulletspongingu
      • Hral jsi to?
        • Nemám důvod, soubojový systém mě naprosto odradil ačkoliv jsem na to byl vyhypovaný hodně dlouho, nerealistický bulletsponge je pro mě naprosto nesmyslný fail.
          • gesto
            ''nerealistický bulletsponge je pro mě naprosto nesmyslný fail''

            A sekat půl hodiny 50 kilovou sekerou do nějaké npc ti přijde smyslný ?
            Každá hra je ''jenom hra'' a všude se něco najde ať už jde o zaklínače, mass effecty, fallouty a další hry
            které považujeme za dobré hry, dává ti třeba logiku zabít draka lukem ? nebo v dying light zabíjet zombie nožem ?
          • Potom by to uz nemuselo byt RPG keby padali na ranu do hlavy z akejkolvek zbrane.
            • A to vadi?
          • když si to ani nehrál , tak co tady plácáš za nesmysly ? Takový trotlové jsou nejlepší , hru ani nezkusí , ale hned držkujou jak to a tohle a přitom ani nevědí *13*
            • Bob: no kdyby padaly na ránu do hlavy tak by potom trochu postrádalo smysl aby brnění a jednotlivý zbraně měli nějaký staty, postradali by smysl všechny perky skilly a vpodstatě bys z toho udělal další tuctový CoD.
            • Takze kdyz si to zahraje tak to najednou bude jina hra nez na videich?
  • Inquisitor
    Působí to poměrně nudně, ale možná při hraní je to jinak.
    • při hraní je to úplně stejně, neuvěřitelná nuda, ta hra skutečně nemá co nabídnout. Nudná single FPSka s možností coopu.
  • hra je to o nicem, hral sem close betu a pak jeste open a nebavilo me to, nudne, ukoly o nicem ,dost opakujici obsah, neatmosfericky po nakaze bych to cekal vic ponure, neinteraktivni prostredi , nema cenu jedine ve sleve za 250Kc
    • svatá pravda
    • preklad: hral si betu a vies o tom velky ko...t...
  • Ty jo říkal jsem si, že tak měsíc po vydání by mohli naskočit mikrotransakce ale oni už tam jsou teď. Takže pokud nechci vypadat stejně jako všichni ostatní tak musím zase cálovat. Bravo ubisofte, kéž bys krachnul a vzal sebou do pekal ea.
    • Ghost47
      Oblečení tam jsou tři pr**le, ve skříních všude možně po barácích, u obchodníka na základně (každý den jedna sada a skin na zbraň) a jako dropy od civilistů za jídlo a občas z nepřátel.
    • Myslíš ty čtyři oblečky co má každý?
  • Nechápu jak někdo už může být na 30 lvl a v Dark Zoně už být na 25.To je vidět,že to hraje pořád.Tak ono mají výhodu v tom,že ty hry mají dřív.Pracující člověk nemůže být zas tak daleko.Já jsem na 18 lvl,ale je fakt že jsem dohrával taky ještě Far Cry Primal.
    • Já do Dark Zony ještě nešel právě..nemá smysl jít tam nepřipravený
    • A hlavně je poměrně dost XP za to, když sundáš rogue agenta.
    • Blbost, strávil jsem v DZ 2 večery (dohromady asi 10 hodin) a jsem na levelu 26. Měl jsem jen štěstí na partu 2 lidíz Itálie, s kterýma se dalo v pohodě domluvit a nebyli to žádný lamy.
      • co nechápeš na větě již "několik dní..." ?
      • To že tam umíráš neznamená že si lama
        • ne? a co to znamena teda
    • Již několik dní po vydání běhali po DZ ranky 50+, takže jeho 25. lvl není nic.
  • Já jsem celkem s hrou spokojený jen by to chtělo větší end game

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit