Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super, že to někdo předvádí, ale nebylo by dobré o tom něco vědět a umět to ovládat aspoň lépe než pětileté dítě. Netýká se to jen hry Project Cars. Když to někdo nezvládá za sucha a ještě si za mokra veme špatně ovladatelné auto na těžké trati, tak už to není vtipné, ale trapné. Pokud chci něco předvádět veřejně ostatním, měl bych mít v dané hře aspoň průměrný skill a ne být totální lama. Bohužel se to týká většiny videí na gamesplay.
    • Mluvíš mi z duše. Nejhorší je to, že jeden z protagonistů hodnotil hru a z jeho slov v ní má nahráno 17 hodin! Na konkurenčním portále bylo podobné video s recenzentem s mnohem, ale mnohem větší informační hodnotou a i skillem hráče (60 hodin). Co beru jako pozitivum je volant, ale zbytek katastrofa. Podobně špatné video bylo s Forzou Horizon 2 kdy recenzent měl pouhých pár levelů a hodnotil hru! Nejvíc na tom zamrzí to, že GAMES.CZ jsou velkým webem s určitým rozpočtem, ale pochybnou kvalitou. Gamesplay mi občas přijde, že se kutí bez konceptu, bez přípravy a je to hodně znát...
  • Konecne nekdo, kdo neni posranej do gamesplaye donest volant a ukazat simulaci se vsim vsudy. Palec nahoru pro Vojelnika. Byla sranda a skill Honza taky predvedl.
  • Aky je vas nazor na tie KARTy v PC? Ja to teda absoultne nie som schopny ovladat.
  • Bydlet ve stejnem meste jak Olejnik, tak v desti radsi ani nevychazim ven.
  • Jestli se chcete projet v Project CARS s československými virtuálními závodníky, případně hledáte stabilní přátelskou komunitu CZ/SK hráčů závodních simulátorů, tak navštivte UVZ - Ústav Virtuálních Závodníků. Mimochodem - tuto sobotu pořádají první závod pod pCARS! AC-UVZ.CZ
  • No,kdyz jsem koukal na tu travu, a vegetaci kolem trati,tak sorry gt6 to ma hezci.
    • Koukal jsem na youtube na srovnavacku ps4 vs xbox vs pc,na pc je trosku husci(ta trava),ale taky zadna slava polni trava,a dokonce si troufam rict ze gt5,ji melo jeste hezci jak gt6.Uvazuji o koupi,ale po sleve.Az to bude na konzolich mit vic cechu.
    • Je to pravda, taky díky tomu mám u GT6 lepší pocit z jízdy. Je to prostě reálnější sim. Tráva vypadá opravdu jako tráva
      • Ja zase miluju Assassins creed jako verne zobrazeni skutecnosti, nebot maji opravdu jedinecne a prave knofliky na kabatech. Diky tomu si myslim, ze to verne vystihuje danou dobu, vcetne zhulenych asasinu a mnichu, mezi ktery se schovas a nikdo o tobe nevi.
        • Mám to stejné. AC je úžasná hra
  • Jste si vzali trošku velký sousto. :) Ale odvaha se cení!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit