Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týpek se jeví moc fajn, po této stránce hodiny u “gameplaye“ ani moc nelituju. Jop, chyběl mi tam trochu ten gameplay, ale WoWko už beztak nikdy víc… Říká exHC hráč (+-4 roky, průměrně 18-20h den). Neberte jako machrování, ale ani jinak, prostě to pro mě byl virtuální ráj, zabíjení… Sběr dříví, mountů, achievementů a nevím čeho všeho je pro mě “wow“ leda coby citoslovce údivu.
  • Proti spouste jinych hostu se pan R. F. moc dobre posloucha a ma sympaticky pokorny pristup. Moc rad bych ho tu videl casteji.
    Nanestesti predvadet MMORPG je nestastna udalost, kdyz chybi dramatictejsi eventy jako v singleplayer hrach nebo jinych hrach s vice skriptovanych udalosti, tak se toho moc Hollywood stylu ukazat neda.

    Hodne uspechu do budoucna a mejte se pekne :-).
  • Corvus
    Od Radka jsem čekal mnohem víc...
  • Sic se s WoD zvedla hratelnost, ale může mi někdo říct co je na WoD povedné? Po 10-11 letech WoWka na trhu nejhůře vybalancované základy veškerých class a pvp. Mágové jeden velký otřes, od TBC po Cata kdo spamowal icelance byl idiot, na WoD se z toho stal oficiální playstyle...(koho by bavil "2sec" cast Frostboltu za 15 000 do targetu s 300 000hp+ že). Fire a Arcane netřeba ani zmiňovat, protože to je totální výsměch této nejoriginálnější classe co kdy byla vymyšlena. Stejně jako přístup Holinky a Devů od Blizzardu k tomu s tím něco udělat.

    S God modem běhající Diskanti, Hunteři či Feralové s healem lepším jak resto... DK nevyjímaje, ale na to už se jaksi zvyklo.

    WoD je totální overheal data. Celý systém healu a heal abilit pro nonheal clasy je tak přehnaný, až je z toho normálnímu noncasual hráči na zvracení.

    Čekám na únorový patch jestli bude mít smysl do tohoto POLOTOVARU dál dávat nějaké peníze... Jinak bych musel doporučit nějaké fréčko co je minimálně o 2 datáče dozadu. protože Pandy nejsou také žádná sláva.
    • kámo měl by sis zaschukat
      • včera mi stačilo
  • Casual jak svině,
    • Však to je dobře...
  • Zábavný gamesplay. Sice toho nebylo moc vidět, ale bavil jsem se. Datadisk je to dobrý.
  • pavel vypada pri tech LP ponekud znudene, doporučuju bud pozyvat hosty kteri budou umet zajimave komentovat (treba jednou tam byla takova holka co hrála Diablo 3, nebo Homola atd), nebo se pred každým vysílaním "naladit" a pripravit
    • On tak obecně působí. Myslím, že je už takový. Každý je nějaký. Stačí si zvyknout a je to dobrý. *3*
  • Hry od blizzardu...tisíce hodin pařby
    budovatelsky strategie...stovky hodin pařby
    ostatni hry...po par hodinach usinam nudou
  • Teda, už pálte do ..., to urobte radšej "Dny s Psygnosis." HYPE, HYpe, Hype, hype
    • strašně duležitý info, ještě že si to napsal....takovej useless comment :)
      • Žeby sim mal naozaj Blizzard vp?
    • PS: "Prosíme, neblokujte reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů." Toto fakt nežerem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit