Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallout
    Škoda, že není k téhle hře česká lokalizace, myslím že by byl o hru zájem...
  • no hrajem momentalne plnu hru,je to dobra hra,ma dobry potencial len sa mi to zda lahke,neni tam ziadny rivalny gang napr s ktorym sa bijete na mape,bat sa treba len ked tak policie,je to prilis lahke ale boj uz je tazsi to je fakt :) citim z tej hry tropico :)))
  • Gossen
    Tak jsem demo dohrál a tahová část je super, na easy pravidelně missuji i s 80%. V té druhé bych přidal možnosti přepnout a používat pouze 2D mapu celého okolí, nebo alespoň přidat možnost lepšího odzoomování.
  • Škoda že je to ťahovka (moc sa s týmto žánrom nekamarátim). Inak hra je super!
    • Keyz
      U takově mně vadí ta možnost udělat komické ale fungující akce.
      Prostě naběhne borec před dva protivníky a protože má tah a dostatek AP tak je oba sundá.

      Kdyby to bylo bez tahů tak by tam nedoběhla a více by se střílelo z krytu.

      - Jinak tahy mně zde nevadí.Zase kdyby to bylo jako Men of War kde je pauza a záleží na krytí atd tak bych se nezlobil.
    • Za mě díky bohu za renesanci tahovek.
  • Kein
    Tak jsem to zkusil. Demo je opravdu dost dlouhé, rozhodně prezentuje hru ze všech stran. Hrál jsem to zhruba hoďku a nedohrál, jelikož mě to přestalo bavit, zdá se mi to dost stereotypní, ale tím rozhodně nechci říct, že je to špatná hra, naopak dost mě to překvapilo, ale jaksi jsem se už tohoto typu her přehrál, nebo je to tím, že v demu se nemůžete pořádně rozrůst (je to především tutorial), hra samotná tenhle problém vyřeší.

    Každopádně HW nároky pohoda, hratelnost super, všechno je přehledné klasické PC ovládání, grafika pěkná, jen střelecké mise by mohly být trošku propracovanější, alespoň o sed/leh. Přirovnal bych to asi k XCOMu - taky máte svou základnu (město) tu si rozšiřujete, tvoříte si gang, ten si vylepšujete (zbraně, perky, levely...) a sem tam na vás naběhnou policajti nebo další gang. Věřím, že si ta hra najde spoustu fanoušků.
    • Keyz
      Xichty na fotkách jsou skvělé. *15*
      Krytí je zde automatické když jsem za překážkou.
      Moc mně nevadí,že se nemohu pohybovat skrčený když lze lehce zaběhnout za překážku.
      • Kein
        Jo ještě jsem zapomněl, npc rády kopou a boxují přes zdi.
  • Stillson
    Před chvilkou jsem hrál. Nejdříve jsem byl trochu zmatený, ale po chvilce se tomu dostanete na kloub. Líbí se mi hrozně systém ala XCOM,UFO. Vypadá to dobře a dřív či později hru určitě zakoupím.
  • Po pul hodine hrani dema jsem to odinstaloval, bohuzel dalsi zklamani.
    • Shaker
      muzes rozvest?
      • Asi nenasel tlacitko na odklik dalsiho kola
        • ...tak dík....jsem si poprskal celou klávesnici džusíkem :D
          • Tak to la pardon :D
  • MinisterOfSillyWalks
    vyzkoušeno škoda že mě to na noťasu nejede moc dobře protože je to boží *14*
    a to řikám jako člověk co tohle období moc v lásce nemá
  • Mám nutkání to ihned vyzkoušet, ale hru mám už objednanou, takže pokušení je o něco menší. I tak, díky za demo. To slovo už jsem dlouho neslyšel :)
  • Vypada to, ze se tahovkam zase zacina blyskat na lepsi casy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit