Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeathOnVacation
    První odstavec je tak krásně out there. Pavle, ty jsi pera(klávesnice) bůh.
  • Tak tuto hru WiiU majitelom strasne zavidim
  • A co serie The Walking Dead, vazena redakce? Venku uz je treti dil.. Neplanujete nakej clanek? Jaksi jsme se od vas dockali pouze recenze prvniho partu, pak po tom slehl popel...
    Molha by k tomu byt i dobra diskuze, kdo co udelal, jaky to melo spad na jinou postavu atd.. *3*
    • Keyz
      Dobrá diskuze to nevím *15*
      Ale článek bych uvítal.
  • Ja o WiiU silne uvazuji a vubec mi nevadi, ze ma hw na urovni dnesni generace konzoli.
    • tak ty jsi pablb koukni se jak vypadá hra na xbox a na ps3 a srovnej to pak s WII tu stejnou hru a uvidíš znatelnej rozdíl a pokud ne tak máš dioptrie snad jak z dalekohledu a stejne je to málo
      • Obavam se, ze jsi nepochopil, na co reagujes.
      • zdeeneek
        Prvni hry na PS3 taky nevypadaly tak dobre jako vypada ted treba Uncharted3. Vzdycky nejakou dobu trva nez se vyvojari nauci novej hardware konzole vyuzivat. Stejny to bude i s WiiU - verim, ze casem budou hry graficky jeste na vyssi urovni. A i kdyby ne, tak mne to staci i takhle.
    • zdeeneek
      HW taky vubec neresim, pokud bude na urovni ps3/x360 tak to bude pro me ok.

      r4in: ja uz mam z lineupu vybrany 2 tituly - ZombiU a Legocity:Undercover. Tesim se i na nejaky multiformatovy tituly - Darksiders2, Assassins Creed3, Mass Efect3, Aliens: Colonial Marines, Batman: Arkham City. Her bude myslim celkem dost, aspon pro me. Doufam, ze launchova cena konzole bude nekde mezi 8-10 000 Kc, to bych kupoval okamzite po vydani. A snad to bude v Evrope jeste tenhle rok, Vanoce by byly idealni.
      • Tak to cenové rozmezí je IMHO strop, výš to určitě nebude.
    • Mi přijde lineup zatím celkem slabý. Osobně ze značek Nintenda mám nejradši Metroida a F-Zero, ale ty zatím nikde, stejně tak Zelda. Pikmin bude určitě fajn, ale to je málo a 3rd party tituly, až na výjimky, jsou konverze existujících titulů.

      HW mi je taky šumák, pro mě za mě bych klidně pořád hrál i na PS2. *7* Ale je fakt, že aspoň na HD telkách už to bude koukatelné, 480p u Wii (a starších) je přeci jenom dost "mázlé" - aspoň do doby, než si pořídíme 4K zobrazovadla, pak se to bude zase opakovat.

      Dost závisí na ceně, IMHO Nintendo nebude chtít opakovat situaci s 3DS, pořád se uvažuje, že by mohlo stát do 200 liber. Ostatně i ten slabší HW potvrzuje, že se cenu snaží Nintendo udržet co nejvíc dole.
      • Já si stejně 4K zobrazovadlo nekoupím dokud nebudu mít jistotu že si na něm pustim 4K film. Ale vzhledem k tomu, že málo která televize (u nás) vysílá sotva ve FullHD, tak si myslím, že si s 1080p to WiiU chvíli vystačí *4*
        • I full hd je pro vetsinu lidi zbytecne: http://spokojeny.blogspot.cz/2012/09/ma-full-hd-televizor-smysl.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit