Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvůli quantic dreams a jejich heavy rain jsem si, ač zapřisáhlý antikonzolista, pořídil PS3. dohrál jsem to 3x za sebou, pokaždé s jiným výsledkem a průběhem a investice nelituju. sony ví, jak využít exkluzivitu :)
    očekávání mám maximální, snad se to povede přinejmenším stejně jako HR.
    • Tak to je stejný připad u mě, byl jsem proti konzolím, ale už mi to je fuk, naopak když vidím, jak na PC vychazej posledni dobou samy konzolovy porty nedoladeny, tak jsem spis rad.
      Tak se tesim, ze jim to klukum opet vyjde :) HR byla neuveritelna pecka.
    • Tak to je stejný připad u mě, byl jsem proti konzolím, ale už mi to je fuk, naopak když vidím, jak na PC vychazej posledni dobou samy konzolovy porty nedoladeny, tak jsem spis rad.
      Tak se tesim, ze jim to klukum opet vyjde :) HR byla neuveritelna pecka.
  • Robotron3
    Jaký herce David Cage získává pro videohry mi trošku připomíná Lars Von Triera. Obsah tvorby se samozřejmě nedá srovnávat, ale Trier taky pro naprostý experimenty a ne tolik komerční filmy je schopnej získat ty největší Hollywoodský hvězdy. V tý souvislosti mě docela zajímá, jaký lidi se objeví v dalších hrách. Tipnul bych si u hereček Kirsten Dunst, Natalie Portman, Nicole Kidman... Schválně. Už se na to těšim! :)
  • michaliuz18
    david cage - najpravdivejsie vety herneho sefka z quantic dreams ...
    robia tie najlepsie hry ci technicky tak hratelnostou aj grafikou a mimikou tvari a emocii ...
    ....a pre tieto hry si chcem zaobstarat PS 3....
    • Oni robia nejaké hry? Podľa mňa robia celkom fajn technicky zvládnuté videosekvencie podľa naozaj hlúpeho scenára a sem-tam sa v tom objaví nejaký quicktime event.
      • michaliuz18
        no a ? a o to ide, interaktivny film ,ked si zvyknuty strielat tak toto nejsu hry pre teba:)
      • Jo, delaji hry a delaji dobre hry. Heavy Rain me oslovila jako malo ktera jina a dodnes o ni obcas premyslim. Ale je to hra pro dospele, je to hra s poselstvim, je to hra o lasce k synovi, teenager asi vic oceni nejakou bezduchou strilecku se spoustou paradnich efektu, kde strika krev a tela se trhaji na kusy.
        • Súhlasím, že robia hry napr. Omikron: The Nomad Soul. Len po tom ich debute to začalo haprovať. *1* *1* *1*
  • Jack1947
    Hezkej vizual a feeling hra samozrejmne ma, jenze nic pro mne... alespon ne ted kdyz PS3 nevlastnim, nechapu proc to nebo neco podobneho neudelaji i na Xbox urcite by to utahl.
    • Jack1947
      Tady je videt ze nejen (hateri Pc vs konzole ale i PS3 vs X360).
      • no jiste Xboxaci zavidej PS3 exkluzivity a delaj kecy :d
    • Malleth
      Protože jinej publisher než Sony by takovou nezafinancoval. A microsoft už vůbec ne.
      • David Cage by si to byl schopen celé zafinancovat sám...
        • USER47
          Pochybuji.
          • Není důvod pochybovat...
    • Protože CoD.
  • Někdo erudovaný mi povězte, když už přechylování cizích jmen vypadá tak blbě (Pageová místo Page), jestli je to aspoň česky správně?
    • Prečo by to vyzeralo blbo? Napr. taká Goldie Hovnová sa tu cíti ako doma *2*
      • To neni Goldie Hovnová, ale Hounová ty smraďochu !! :d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit