Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pani! Vypada to nejlip z velkokonferenich video obsahu, jaky cesky weby zatim nabidly. Hlavne by obsah rozhovoru mohl bejt fakt necim zajimavej, narozdil od genericky stejnych prevazne akcnich 'AAAckovych'.
  • calipsak
    awsome!!!
  • Perfektní upoutávka, díky za ni. Trochu mě to připomnělo, jak kdysi dávno bylo na Level dvd asi pulhodinový video z E3 (bylo to číslo s plnou Hidden and Dangerou deluxe), podobného ražení a perfektně nastříhaným zvukem. Díky za nostalgii .) *8*
  • Super, těším se. Adventury jsou mým nejoblíbenějšíím žánrem. Můžu se u nich naplno odreagovat, zapomenout na okolní svět a ponořit se do příběhu.
  • DangerousDave
    veľmi pekne urobená upútavka ...
  • Indy
    Je mi líto ale ta "hudba" mi dokonale znechutila celé video tak, že jsem to musel dokoukat bez zvuku:D
    • Hudba se mi v tom líbí a krásně s tím videem ladí *2*
    • MikeiXX
      Povídej, co bys tam raději slyšel za "hudbu", aby Tě to uspokojilo a nebyl jsi znechucený. :)
      • Keyz
        Já bych tam dal tohle
        http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY&feature=fvst
        *1*
  • Zlínáci na takovou akci?Nějaký chyba v Matrixu ne?
  • Hanzales
    1:41 - no myslím, že za pár let bude takový "piercing" úplně běžný :D
  • Magister_Peditum
    Mohli byste zveřejnit nějaký rozpis, kdy zhruba ty články z GC, které máte v pořadníku, zveřejníte?
    • Pokud jde o adventury, plán je:
      září: Broken Sword, Sherlock Holmes
      říjen: sumarizační report, Secret Files 3, Lucius
      listopad: Chaos on Deponia, Jack Keane 2, Beyond, Amnesia
      prosinec+leden: zbylých asi 7 videopreviews.
      Vím, že by to chtělo být ideálně 2x rychlejší, ale to bohužel není v našich časových možnostech. Budeme rádi, když dokážeme dodržet tenhle plán.
  • Prosím redakci aby umožnila stažení videa pač ten přehrávač tak pomalu načítá a kazí požitek z videa až to není možný. Jinak video o adventurách pěkný nikdy jsem moc tomut žánrů nevěnoval pozornost,ale poté co jsem zkusil Walking Dead což adventůra snad je *1* tak se mi adventůry docela zamlouvají *4*
    • GlaDOS
      Zrovna tohle video jelo fajn, protože je z Youtube.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit