Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Přiznám se, že narozdíl od ostatních z toho příliš nadšený nejsem. Originální vizuál a sněžné prostředí se nevidí moc často, ale jinak to zavání nudou. Koridor viděný zboku, bez možnosti jakékoliv volby... dojít z bodu A do bodu B a trochu si zahopsat. Čili nic nového pod sluncem. Určitě v tom ale bude spousta moudrosti a nějaký ten dojemný příběh, takže čísla půjdou vysoko.
    • je to prijemne, nahovorene v jazyku kmenov, plne mytologie, dobre sa to hra, ma to myslienku a co sa tyka stylu hadaniek, tak take limbo - co je fajn. hral som len jeden level, co spravili na gc, developer spominal, ze to poskladali zo zopar levelov... spolupraca lisky a dievcata je zaujimava... mne sa to fakt pacilo
    • no jestli tě nudí moudrost a dojemné příběhy, tak to pro tebe asi fakt nebude
      • N7N7
        Aby se mi dostalo dojemného příběhu a mouder, stačí vzít do ruky knížku nebo si pustit odpovídající film. Od hry očekávám především zábavnou hratelnost.
        • pro mě může být hratelnost zábavná právě tím obsahem, který podává. je to prostě jiný způsob, jak něco vyprávět, když jsi přímý účastník. a klidně to může být jinak obyčejné a jednoduché. mezi pasivním čtením knížky nebo koukáním na film a hraním hry je prostě rozdíl.
          • N7N7
            Dobrý příběh je skvělá věc, ale pokud ho posouváš pouze průchodem koridoru a skákáním přes plošinky, tak je něco špatně. Někomu to tak možná stačí, ale mně ne. Vyžaduji zábavný gameplay a možnosti volby - prostě chci tu hru opravdu hrát.
            • nemas to lehky no
  • toto je krasna hra... v podstate pre mna spolu s pneuma asi to najzaujimavejsie, co som dnes skusal... velmi sa tesim na release
  • Bez nadsázky geniální nápad. I kdyby ta hra byla jen průměrná, tak si zaslouží velké sympatie.
  • Pilgrim66
    Vypadá a zní to nádherně. Nemůžu se dočkat a doufám, že to bude mít úspěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit