Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To přírovnaní bylo schvalně to nepochopil jen ten co si říka Qak (tomu se ani nedivim)

    Šlo o to že jsou novinaři (tedy řikaji si tak) a tím by měli ze své profese informovat o tom co se děje. To že to dělají formou videa u přednašky asi moc jinak nejde. Rozhodně to ale není zdarma...

    Problém je jen v těch slibech a ikdyz si dají na čas tak vysledná kvalita zvuku tomu neodpovída...takže příště klidně až v březnu bez slibů a kvalitně :)

    Toť muj nazor protože si myslim že tohle není idie web ale profi web.
  • ja vas fakt zabiju za to piskani !!!!!! mam zvukovku a novy sluchatka a je to jeste horsi !!!!!!
    • zajdi k usnimu
      • ano... pane doktor moc dobre slysim udelate stim neco ? *7* *7* *7*

        Nemuzu za to ze jste hluchy jak polena... a ne neni mi 10 je mi 23
      • Jack1947
        Tomu nepomůže tahle frekvence nakonec nebude pro něj slyšitelná ale až v pozdějším stádiu věku.
  • septicflesh
    ty vole, Dwight Shrute
  • Keyz
    Dík. Snad na další nebudeme čekat opět tak dlouho.
    • Jelikož to dělají víceméně zdarma, můžou si dát na čas jak chtějí...
      • Co to je za uvažovaní?? Pokud děla někdo něco zdarma tak to většinou děla z nadšení. Neznaméná že když je něco zdarma tak se na to mohu vykašlat. Jde přece hlavně o prestiž když něco slíbím snažím se to dodržet.

        Co kdyby si tak lékař u tvého porodu řekl dělám to více měně zdarma dáme mu ještě čas.
        • Nesmyslné přirovnání, protože minimálně v nemocnici, kde jsem se narodil, byli doktoři normálně zaměstnaní a dostávali prachy...
          Já jsem vůbec rád, že tady taková videa vychází, takže si rozhodně nebudu stěžovat, že jim to trvá dlouho a to zvlášť, když to je materiál pro menší okruh lidí. A ano, dělají to zadáče, takže se na to klidně můžou vykašlat a já jim to rozhodně nemám právo vyčítat...
        • no u tvýho porodu si to evidentně řekl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit