Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je těžké pro dnešní rozmlsané hráče vůbec něco vytvořit. Třeba takový doom 4 mi osobně přišel podle videa celkem super. Našlo se ale hodně remcalů, podle kterých hra postrádá fyziku, je příliš "pomalá", grafika není fotorealistická atd..
    • Tenhle argument by mozna obstal kdyby DNF nebyla takova totalni a do nebe volajici sragora...
      • Problém s tímhle protiargumentem zase je, že je příliš zasviněn svým subjektivním a tím pádem nic nevypovídajícím pohledem.
  • Kua... Já chci plnohodnotný pokračování Borderlands, po (skoro) třech letech by to snad už mohli alespoň ohlásit a dělat na tom. Pre-sequel neberu jako novou hru, ale jako jedno velké DLC, protože kdyby ano tak to jako hra samotná stála o ničem.
  • x_ander
    Já jsem pro. Gearbox tohle tvrdili v podstatě už od začátku. Forever chtěli dostat do nějaké podoby, aby to mohli vydat, a pak se soustředit na "svou" Duke Nukem hru. Vedle toho já Forever považuju sice za přinejlepším lehce nadprůměrnou, ale pořád dost zábavnou hru. To, že to nebyla žádná velká pecka, nebyla vina Gearboxu, ale předchozího šíleného vývoje.

    Duke má potenciál být skvělou oldschool pařbou, a Gearboxu věřím, takže ať se do toho pustí. A že zkopali Colonal Marines? Koho to zajímá. Prostě šlápli vedle, z čehož se snad poučili. Myslím, že převaha dobrých her u nich převládá.
  • Byl sem asi jedinej koho Forever bavil :D
    • Nebyl lidí trpící touhle deformací je víc. Já ho dohrál 3x a získal jsem i platinovou trofej na PS3.
  • Vojta_Ilavsky
    Mě Aliens: Colonial Marines bavila. Zčásti to bude tím ze jsem ji hrál aniž bych cokoliv zní předtím viděl. MP tam taky není špatnej.
    Jinak vtip na Duka Gearbox má, tak proč ne?
    EDIT: Zapomněl jsem na bombastický ozvučení, Pulzní Puška nikdy nezněla lépe. Motion tracker se mi zdá ale pořád lepší v AvP 2000.
  • Tak to snad tak nějak tušili a doufali v to všichni. To, že Forever nebude nic moc jsem čekal ale když už ta hra byla v nějakém rozpracovaném stavu, tak pro by ji nedodělali a nevydali, ať už byla jakkoliv kvalitní, že? V té akvizici jsem viděl hlavně příslib nového dílu, který by měl od začátku pod palcem Gearbox. Vývoj nebude trvat 14 let a kvalita bude taky někde úplně jinde.
  • kubi-wan
    Já chci novýho Duka! Chci ho hned!
    (a jo, mám rád Forever a nestydim se za to)
  • hhhhh tohel me rozesmalo :))) po duke nukem "biggest shit" forever, přisli s ničením další legendy v podobe Colonial "fukin" marines a tedka dpojdou s nejvetším pruserem všech dob forever again looool odemně nedostanou uz ani zlamanou grešli,jejich minula hra me stala majlant, nevypadala ani tak jak mela puvodne, atd. odemně dostane Gearbox maximalne torrent download abych se mohl zasmat jejich dalsimu vytvoru zadarmo po poslednim fiasku....
    • Colonial marines mel nakyho predchudce? Jinak hra to neni spatna hral sem desitky vetsich shitu plus sem ji hral nakou dobu po vydani takze sem se vyhl vetsine problemu.
  • TheLordoftheNonsense
    Jestli to bude lepší než tituly od Bethesdy tak pořád dobrý!
  • nekromant33
    http://www.image84.cz/thumbnail/duka-nukem-fb.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit