Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked bola beta. Pacila sa mi a tak som si hru kupil.
    Hodku som si zahral singlac, dako ma to nebavilo, tak som sa tesil ze si zahram fajn multiplayer
    ako v bete. Na moje prekvapenie mi vsetci nadavali co tam robim, ze som level 1.
    A mam sa vratit k singlacu. Po par takych zapasoch som hru uz nikdy nespustil.
    Do <;> Co to je za blbu logiku hry... nutene prejdi singlac aby si sa nalevloval a mal vsetko odomknute do multiplayeru ????
    Ako je mozne ze uz je to inak. Ale uz tu hru neriesim. Vyhodene peniaz.
  • Tyhle hry jdou mimo mě, takže se zeptam fakt blbě. V čem je ten Overwatch o tolik lepší, než Battleborn? Mně to totiž připadá dost na jedno brdo.
    • Overwatch je FPS s klasickýma módama z moderních stříleček, kde jedinej MOBA prvek je pár cooldownů a jedna ultimátní abilita. Dá se srovnávat s Lawbreakers a trochu s Team Fortress 2. To, co je ve hře, je podle mě výborný a to říkám jako člověk, kterej v posledních letech nadává na směr, kterým se hry od Blizzardu ubírají. Jediný co bych Overwatch vytknul, je menší počet map a módů + pro lidi, kterým na tom záleží je tam poměrně nešťastně řešenej systém s kosmetickýma úpravama a jejich dropem.

      Battleborn je oproti tomu ne moc povedená MOBA z pohledu první osoby se spoustou špatně implementovaných herních prvků i vizuálu z Borderlands. Dá se srovnávat s Paragon nebo Paladins a je možný, že ve hrách tohodle typu je budoucnost multiplayeru, ale momentálně je to v plenkách a nehraje se to dobře. *8*
      • Už podruhý se mi bez mýho vědomí za konec příspěvku přidal ten pitomej smajlík.
        • Jack1947
          Lol ten auto smajlík. Jinak skoro souhlasím a Blizzard má velké plány do budoucna s Overwatchem takže bych se toho nedostatku modů nebál - nedostatek modů pěkně vynahrazují hráči kteřý se chovají pokaždé jinak a hraní v grupě je o poznání zábavnější.

          Battleborn se srovnávat s Paladins nedá protože Paladins není MOBA ale arénová týmová střílečka stejně jako OW. Paragon ano navíc paragon je zdlouhavá s jednou mapou a né moc vlídnou komunitou která vám bez důvodně nadává od začátku zápasu ( aspon to tak bylo před měsící).
    • Jack1947
      Jsou to 2rozdílné hry a Overwatch je mnohem zábavnější co víc dodat *4*
      • Overwatch je mnohem vic hypova.... oh wait! zabavnejsi.
        • Jack1947
          Jo jasně troglodyt, zábavnější protože prostě ví co chce a to je týmová akce se vším všudy, Battleborn už od základu bylo odsouzeno k neuspěchu proč? Sami tvůrci od topho nic moc nečekali navíc experimentovali se žánrem s kterým neměli zkušenosti a Hype je u 3AAA titlů normální mně Overwatch baví.
    • Overwatch má obrovský marketing, podporu streamerů a youtuberů. Battleborn takovou masivní PR podporu ani zdaleka neměl.
  • Čeho? To bude nějaká nová hra? Ještě jsem o tom totiž neslyšel.
  • Ta terminologie Randyho je nešťastná. Má jít o "časově neomezený trial", což je demoverze, protože trial je vždycky časově omezený.
  • Jack1947
    TY si tedy věří a to myslej když to bude takováhle nedokončená rádoby FPS MOBa že nalepěj víc hráčů ? To bylo odsouzené k nezdaru ještě před vydáním zlatej Overwatch nebo ( F2p alternativa která tady je prý déle Paladins) tohle nedokonalé nic moc ani ne i když díky za info rád zkusím.( až bude).
    • Overwatch ani Paladins nemají PvE. Battleborn je v tomhle ohledu kompletnější (dokončenější?) než konkurence.
      • lol.. sice ma, ale to jeste neznamena, ze se to hraje lepe :D je to strasny fail..
        • Jack1947
          Přesto sem šli 2 diskutující aby mi dali mínus ( ta hra byl fail) přesně tak.
      • To je snad jasný, že Paladins nemá PvE, když to nemá OW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit