Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dufam ze tam budu pekne nove textury
  • Gearbox dělá na cizí hře? Tak to bude zase kvalitka *1*
  • http://hwmodels.ovh.org/models.html levnější varianta matky a jiných lodí. :)
  • Co vám na tý hře připadá těžkýho? :-D

    https://www.youtube.com/watch?v=po-XPybaexQ
  • Bude to podporovat complex mod? pokud ne, tak lepší textury a efekty nevyváží spoustu nového herního obsahu od komunity.
    • Tak ne kazdy chce hrat complex mod. Nekdo si vystaci s vanilla verzi.
      Jinak si ale taky myslim, ze to bude spise na tvurcich toho modu, nez na vyvojarich.
      • Jde o to, jestli to vůbec umožní. Dnes je bohužel spíš trend v DLC místo modů od komunity. (Když nenechají podporu modů, tak pak težko prodají např. texturu na plavidlo zvlášť po 0.99e apod.)
    • walltar
      To bude na tvůrcích Complex módu si myslím.
  • Kr.Pa
    Ta lod bude plasťák s pár LEDkama ? Hlavne že je to velké jako kr áv a.
    • A cos cekal?
      • Kr.Pa
        Takovou sakra drahou lampicku, ktera nic neosviti. Cinane to udelaji za 200. Ta deluxe edice jsou jen vyhozene penize.
        • Cinane to udelaji i levneji. Tady jde o to mit neco co nekdo jiny nema :D
  • taky nezapomente že se dela i na tomhle:

    http://games.tiscali.cz/shallow-space-16615
    http://games.tiscali.cz/ancient-space-16696
  • Legenda je zpět!
  • walltar-> Homeworld miluju a nenávidím pro kampaň, byla boží, ale insane - u té hry mi tekly nervy jako u málokteré jiné...
    *14*
    • walltar
      No hlavně když jsem u mise s asteroidem zjistil, že sem si v misi před tím nezabral ani jednu fregatu a že sem si to celou hru ukládal na začátku mise do jednoho slotu ... to sem měl chut rozbít hlavu o stůl. *1*
  • nejak nevím co brání si to fanouškum zahrat i dnes tak jak to je... grafika je porad paradni (prakticky tam nema co zestarnout). navic fanoušci hraji dneska complex mod a ne vanillu. navíc to dneska ani nikdo nehraje (prázdna mp lobby).
    takže toto nadšení mi prijde jako pokrytectvi a zneucteni legendy. Kdyby te hre opravdu chteli pomoct tak hlavne vylepší lobby - aby beželi servery, funkční matchmaking, ranky atd. ale to delat nebudou
    • Co nechapes na tom, ze v dobe sc a elite je treba honem neco z vesmiru vrhnout na trh, a tak kazdej nalesti co ma a vyda to, v ocekavani, ze z toho jeste jednou neco kapne.
    • walltar
      Plus pracuji na Homeworld: Shipbreakers ... což je imho pěkný způsob jak ukázat jeho předchůdce novým hráčům.
      • jako jo, pokud za to nebudou žádat vysokou sumu a dají to zadarmo, tak je to prijemny zpusob reklamy
        • walltar
          No zadarmo si myslím, to nebude určitě ... ta práce se jim musí zaplatit. Shipbreakers taky zrušil F2P model a bude se prodávat normálně.

          A třeba ta collectorka s modelem matky stála 100USD nebo 99liber.
    • A co třebas lepsi textury, lepsi nasviceni, nativni podpora modernich rozliseni ( bez nutnosti editace registru jako u originalu), detalnejsi modely apod.?
      Jako chapu, co tim chces rici, ta hra vypada i dnes celkem hezky, ale kritizovat kvuli tomu tuhle remaster edici?
      Zejmena, kdyz originalni hry se uz ani koupit nedaji, pokud se nepletu.
      A prave remaster muze znova ke hre pritahnout hrace a to jak ty stare, tak i nove. A mp v remaster edici nebude nebo co?
    • walltar
      No tak já nehrál MP HW ani v době kdy se hrával ... Mě to v MP přišlo jako totálně průměrné a nezáživné RTS.

      Ale SP HW a HW2 sem dohrál několikrát a Remaster si pořídím zase jen kvůli SP. Si ho s radostí zahraju znova, jen v lepší grafice.
      • ja "objevil" Homeworld teprve asi pred rokem nebo tak, takže jsem taky MP nehrál, ale prijde mi že hra je natolik komplexni že by mohla nabízet množstvi taktik. možna bych to prirovnal k supreme commanderu
        • walltar
          No já nevím, ona mě v základu až tak komplexní nepřišla. A taky když jsem to hrával na lankách mě nepřišla nějak úžasně vyvážená. Ale už je to dlouho co jsme tak hráli. Kdo ví jak to bude vypadat dneska.

          Complex mód může být hodně maso v MP .... ten je těžkej jako prase.
          • ani si neumim predstavit jak dlouho by mohl trvat mach v complexu, klidne i nekolik hodin. to by pro takove bežne hrani asi bylo i moc.
    • p.s.
      alespon jste ty obrazky sem mohli dát ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit