Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by spíš zajímalo o jak moc se opozdí PC verze Future Warrior
  • Ghost Recon Advanced Warfighter 1 a 2 nebyly porty z konzolí. PC verze a Xbox360 verze se od sebe velmi liší. Hrál jsem oba díly na PC i na konzoli. PC verze dělalo úplně jiné studio. O čem to tedy mluví?
    • zx_spektrum
      No právě, taky by mě to zajímalo. Spousta her je víceméně port z konzolí a málokdy to zas tak vadí, a upřímně, kdyby GRAW 1 a 2 byl port z konzolí a nikoliv hra vyvíjená čistě pro PC jiným studiem (GRIN místo Ubisoft Paris), na stejném enginu, od stejných tvůrců, prostě tak jak vyšel na Xbox360, tak by možná byl mnohem lepší...
  • prvni GR byla moje prvni hra co jsem hral a byla to pecka i kdyz povely nefungovaly ale ty nefungovaly ani ve AW
  • Konecne normalny krok k PC hracom, kto ma hrat tie s*acky prerobene z konzol
  • Cosi
    Já v tom vidím jenom PR kecy. První Ghost Recon z Levelu , což znamená opatchovaný, mi šel s problémy, AI nepoužitelná - příklad: na mapě označím místo k přesunu, postava se vydá delší cestou plnou nepřátel sama. A když jsem to chtěl rozehrát v kooperaci po lance na intru, spolubydlícímu nešli povely k týmu.
    Nemám na Ghost Recon dobré vzpomínky, ale přesto mě online zajímá, počkám si na recenzi z games a pak uvidím.
    • Requiem1990
      Ehm první ghost recon mám origo dohranou 3 krát a tyhle problémy sem nikdy neměl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit