Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Che, dalších pár domněnek - asi nějaký zápisek z debaty při svačině v redakci tiscali *1*
  • Přechod na iPad a konzole je dobrý ..... pro ostatní vývojáře. Po HW stránce začne WoW stagnovat a bude to znamenat odliv lidí do jiných her. Podle mě dobrý krok.
  • kostejnesmrtelny
    A do hajzlu...
    Trocha OT:

    Blizz na tiskovce ohlásil dvě zásadní novinky ohledně D3:

    1) žádnej offline mód, neustálý připojení k netu vyžadováno i pro sólo hraní.
    2) RMT AH. Real money transfer auction house.

    Kurva!!! *11* *16* *10*
  • Zivotnost wow uz ne na bodu mrazu kdyz ho samotni blizz tak pojebavaj nekdo mozna nesouhlasi ale wow uz jsem hral 6 let a uz me to nebavy pvp,dungy,raidy porad to stejne jen tam rubete nekoho jineho :/ vsichni stejne budou odchazet do Star Wars The Old Republic a Guild Wars 2.
    • * vela zmien ma na svedomi aj komunita, ktora ma tiez velke slovo, vid napr. v patch notes 4.2. najskor ohlasili ze spellsteal bude mat 6s CD. no pod tlakom ludi to zmenili (nikdy nezabudnem na ten spam na fore, kde plakal asi kazdy kto mal/ ma maga :))

      * po 6 rokov hrania sa ani necudujem ze ta to nebavi, ja hram WoW od konca TBC (otvorenie SWP), a tiez v Cata sa logujem len ked mam trochu casu.

      * je prirodzene ze ludia odchadzaju, ale nie preto ze idu do inej platenej mmo hry (resp. ti ktori odisli sa bud vratili abo skoncili, staci si pozriet LOTR online, Warhammer online, AoC, Aion, ci prednedavnom Rift) vacsinou uplne skoncia, alebo volia nejake free alternativy, kde nepotrebuju byt kazdy den na raide atd...)
    • Mas pravdu. Pro tebe uz Wow ne! Radeji zpatky na zakladku a ucit se rodny jazyk.
      Nejsem zadny puntickar co nesnese preklep nebo gramatickou chybu,ale jak muze nekdo brat vazne nazor od cloveka s takto napsanym prispevkem?
      • Jsem Anglican a ne cech tady ziji 7 let a moc se nezabyvam vasim jazykem.
        • kostejnesmrtelny
          I kdyby to byla pravda, jako že není, to má bejt omluva? *1*
          Learn to write or GTFO.
      • Taky nechapu lidi co po 6 letech hrani!! na nejakou hru nadavaji. Jasne ze se to omrzi,i kdyby byla nejlepsi na svete. 6 let zabavy neni uplne bezne ani u MMORPG,takze pokud to nekoho tak dlouho bavilo,mel by vyvojarum libat ruce a ne jeste nadavat, ze uz to nestoji za to.
    • kostejnesmrtelny
      Kdybych měl za každýho takovýho joudu, co ohlašuje trvalej odchod hráčů do jiný MMORPG desetikorunu, nemusel bych chodit do práce *1*
      Posledně to byl Rift, jestli se nepletu. Spousta lidí odešla, pravda. Do měsíce byli všichni zpátky, protože Rift se hraje úplně stejně jako WoWko, akorát to, co lidi baví ve WoW je nebaví v Riftu (analogie s Diablem a neblizzardíma diablovkama je nasnadě).
      S GW2 a SW:TOR to bude úplně to samý, dejte na mě *6*
      • Keby som mal desat korunu za kazdeho kto da na teba, mal by som dlhy.
        • kostejnesmrtelny
          Hele, severní maďar promluvil *1*
          • coze? ved som nic nehovoril, len som to napisal :)
  • Preed
    a kam by to asi chceli portovat? nech je WoWko akekolvek tak na gamepade a nedajboze na Ipade by sa to absolutne nedalo ovladat,vdakabohu..
    • Tak MMOčko hodně podobný WoWku na ios a androidech je http://www.youtube.com/watch?v=ql-iu98XGds&feature=relmfu a myslim že na ipadu by šel klidně udělat klasické bary na spelly. Takže pokud by si stim pohráli tak na ipadu by to určitě hratelné bylo. Rozhodně mi přijde reálnější hraní na dotykové obrazovce než na gamepadu.
    • Takového komfortu ovládání, jaký nabízí PC, asi u přenosných zařízeních dosáhnout nelze, to je (snad) pravda.
      Na druhou stranu by mi nevadila například aplikace pro správu aukce nebo pošty. Nebo kecálek pro komunikaci s hrajícími přáteli skrz ingame chat.
      • Armory, aukce, chat, ingame kalendář už fungují (iPhone, Android). Plné funkce jsou tuším za 2 eura měsíčně.
      • Preed
        No WoWko viac ci menej hravam a o toto sa moc nezaujmam pretoze mi to pride zbytocne,ale myslim,ze taketo veci uz funguju,minimalne cez iphone a neviem ci som nieco necital aj o androide,aukcie,guild chat,armory,neviem do akej miery,pretoze ma to fakt nezaujma ale urcite take veci existuju..
  • Ja WoW nehraju, iPad si kupovat nehodlam a nechapu celej ten boom kolem prenosnych zarizeni. Asi sem zaostalej nebo co. Jen dodam, ze iPad sem mel v ruce (o nicem vec krom napriklad hudebnich programu, ktere sou opravdu dobre udelane) a sem vlastnikem iPhonu, aby nekdo nenamital neco o trollingu.
    • > Jsem vlastníkem iPhonu
      > Nechápu boom přenosných zařízení

      Co to?!
  • To se mi něják nezdá, Blizzard přeci jakékoliv porty WoW vždy rázně odmítal. Prachy?
    • jen prachy v tom nebudou :D vic a vic prachu :D
      • v tomhle směru už je očividně Activision stihnul zkazit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit