Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám rád hry typu Thief 2, takže spíše dávám přednost výzvě v podobě stealth akce před killováním. Škoda jen, že obtížnost je někde na naprostém dně. Takže více méně pro mě ztráta času :(
    Celkem dosti lineární, není tam ani žádnej taktickej puzzle, UI oponentů strašlivě nízké. Grafika obstojná, byť mi přišlo, že by mohla být více tajemější / tmavší... těžko popsat, co tomu vlastně chybí, možná atmosféra.
    Bohužel hned, jak mi to přišlo pod ruku, hned jsem z toho měl pocit, že jsem už někdy něco podobného hrál a bylo to lépe udělané... každopádně to je určitě věc názoru každého z nás.
    Osobní (jistě zaujaté hodnocení) 6 / 10. Předpokládám, že tady to bude mít nejméně 9.
  • alladjex
    ze by fantasy Deus Ex? ;] ... no ale jsem na to zvedavy
  • Daniell605
    Já nevim jak vy ale mě to přijde jako blbost, po 2 hodinách se začne vše opakovat, je to thief, dishonored a assassin s creed dohromady, žádný nový prvek .. nwm muj názor
  • To vypadá sympaticky. V RPG si vždy formuji hrdinu na tiché zabíjení ze zálohy. Je to větší prča a hlavně nemam rád nesmysly alá bersekr proti 10 po zuby vyzbrojeným nepřátelům.
  • KIMCID
    těšim
  • konečne hra kde není hlavní hrdina hezounek a kladas
    • TheGGG
      no, nemůžu být všude *14*
  • Krescz
    to uz je asi 5 clanek o tom jaky je Styx borec *7*
    • KIMCID
      a tohle je dle tebe dospělácká reakce? *7*
    • Asharak
      fak -_-
    • Asharak
      what the
    • Asharak
      To vypadá konečně na hru za 10 *5*
  • BoB.2
    Čekal jsem nějaké nové video. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit