Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Zkoušel jsem to hrát asi hodinu a nějak mě to nechytlo. Stealth hry mám rád, ale tohle mě prostě nebavilo, ani nevim proč
  • On to někdo koupil? Neříkám, že to byla nějaká tragická hra, ale vydat neznámou a nevýraznou stealth akci mezi Shadow of Mordor, Alien Isolation a The Evil Within musela být finanční sebevražda.
    • vonTossis
      Ano, já si to koupil, dohrál a výborně se pobavil. Není to nijak zvlášť objevné, ale to, co jsem očekával, hra splnila na výbornou. Takže koupě rozhodně nelituju.
  • Kedysi som mal rád stealth hry ako prvé tri diely splinter cell, hitmanov alebo aj posledný last of us to zmákol na jedničku, ale toto ma nejako neoslovilo, ovládanie je otrasné, grafika je budgetová a nepriatelia sú tupí ako také tága...
    • Slyšel si to že měli malý rozpočet a mě to přišlo jako super hra do teď to mám v počítači mě to přišla jako hra se super příběhem a hratelnosti
    • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe.1
      • Ale no tublatanka, to už preháňaš, toto je predsa spam, buď nabudúce aspoň viacej kreatívnejší aby som ťa nemusel hlásiť internetovým žandárom za spamovanie diskusie *15*
        • Žandara? Není to náhodou cigánsky? :D
          • no ak považuješ český jazyk za cigánsky tak áno.
  • BoB.2
    Včera konečně dohráno.
  • Krescz
    no poslední hra nebyla nic moc, tak snad se jim to do tretice povede *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit