Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Tenhle extenzivní masakr napříč veškerou mytologií nejspíš postupně způsobil dnešní stav nudného monoteismu. Až Krata chytne amok příště, tak církvi nezbude, než zavřít krám.
    • než se proseká přes všech 33 Hinduistických božstev, tak to chvilku zabere *1*
  • kubi-wan
    Tohleto mísení mytologií je ale pěkná pytlovina!
  • Takže Kratos zabil všechny Řecký bohy ted Severský a potom možná i toho jednoho
  • Krescz
    Kratos na severu?....co si pamatuju tak mu tam minule nakopali zadek :D
  • A já myslim, že z těch obrázků ani neni stopro jasný, že je to Kratos. Třeba je to jinej hrdina, kterej mu je jenom kvůli zachování určitějch rysů série a kontinuity podobnej. Viz třeba to, že na jednom z obrázků (v bleskovkách) má v ruce sekeru a ne Blades of Chaos (jestli si teda dobře pamatuju název těch čepelí na řetězech)
    • A navíc se tam vyloženě píše Kratos v těch popiskách k té flóře *4*
    • Ale Kratos nepoužíval jen ten hlavní dualwield....
      • To ne, ale přeci jenom to byla taková jeho signature weapon. Jinak popisky jsem samozřejmě přehlídl, tim se to teda potom vysvětluje *1* Ale byl bych radši kdybych měl pravdu a představili někoho jinýho. Přijde mi to jako strašně násilný roubování řeckýho hrdiny do severský mytologie. To v příštim díle bude Kratos v Egyptě drtit Anubise?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit