Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cha cha tak ja jsem tu brouzdal vcera na games v diskuzi k nejake hre a vidim ze tam pise nekdo, ze to sehnal ve sleve na GOG. Tak jsem tam vlezl a vidim dark sun - to jsem paril asi pred sedmnacti lety :-) Ihned jsem koupil a tesim se jestli me to porad bude bavit jako tenkrat. Treba reknu, ze to je hrozna hra v porovnani s dnesnimi hrami a zjistim jak jsem dnes strasne zmlsany, kdyz si novych her nevazim. A nebo to bude naopak :-)
  • určitě ještě vyjde Buck Rogers pack.
    Buck Rogers: Countdown to Doomsday
    Buck Rogers: Matrix Cubed
    Buck Rogers je komixový hrdina ve vesmíru, hry ale běží na Gold Box enginu a používají DnD pravidla.
  • Obecně jsem ty RPG pod značkou SSI nikdy moc nemusel, stejně jako teď nijak extra nemusím Bioware, ale původní Ravenloft se mi hodně líbil, ale nikdy jsem ho nedohrál. Možná bych se k němu mohl po letech vrátit - tehdy to byla technicky dokonalá hra.

    PS: A kde je Menzoberanzzan?
    • Menzoberranzan hlavně nebyl nic extra. Upřímně, ani ten Ravenloft není takový zázrak, i když na svou dobu hezká grafika a originální zasazení obou dílů. Dnes už bych se k nim nevracel, to raději něco starého krokovacího.
    • Menzoberanzan vyšel zvlášť v kompletu FORGOTTEN REALMS: THE ARCHIVES - COLLECTION THREE.
    • Menzoberranzan byl soucasti Forgotten Realms Packu (je to jiny svet nez Ravenlofti, byt pdobny engine) a prisel na Gog v srpnu (spolecne s Beholdery, spolecne se 4 goldbox hrami). Skoda, ze SSI te nezaujala, pro me porad jednicka co se tyce cRPG her.
  • Nevim, ale dark sun vypada docela dobre vic me ale asi bavil Al quadim :) Ravenloft 2 je super, ale nikdy jsem ho nedohral. Bohuzel dnes na tyhle hry uz neni moc casu, rad bych si kazdou z nich dohral. Snad v duchodu...
    • Al Quadim byl hezčí, ale to byla spíš akční a jednodušší hra, ale vůbec ne špatná.
  • Ravenloft a Dark Sun jsem před lety hrál a dohrál a že bych se potýkal s chybami, které by znemožnily pokračovat, to snad ne. Dark Sun vypadal zastarale a ne moc hezky snad už v době vydání, ale po chvíli jsem si na ten styl zvyknul a hra se mi hodně líbila. Už jenom proto, že se odlišovala od tehdejších dradičních dungeonů, měla příběh a celkem zábavné souboje. A skvělou hudbu. Druhý díl už jsem nedohrál, přestalo mě to bavit, už nevím proč.
  • V clanku moc pekne shrnuto. Vse neuveritelne pecky. Sice mam drtivou vetsinou v bigboxech, ale stejne Gog podporim koupi :)
  • tieto hry by si zasluzili prerobit do noveho havu
    hlavne dark sun
  • Ravenlofta si asi dam, zkousel sem to prez dos box driv a nic moc, snad to nastavili nejak lip nez já onehdá. Celou dobu co je GOG cekam na Azraels Tear, doufam ze to nekdy dokazou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit