Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takový menší problém u EE, kdy se při startu singlep mapy hned ukáže, že jste poraženi? mapa se načte jako vycentrovaná plocha hor bez lesů či vody čistě bez objektů...
  • "Oficiální šílenství vánočních slev na různých digitálních službách tím tedy začalo."

    Malá nepřesnost - některé společnosti pro digitální distribuci her poskytují různé slevy (denní i plošné) už od začátku prosince (či dokonce adventu, to si teď přesně nevybavuji).

    Ale nabídku Good Old Games samozřejmě s nadšením kvituji, několik her se již na poličce usídlilo a do 2. ledna se k nim možná přidá ještě několik dalších... Škoda, že se naše herní obchody do takových předvánočních akcí zrovna dvakrát nehrnou (avšak ruku na srdce - ono se asi opravdu není co divit; kde je málo zákazníků, tam velké slevy čekat nelze).
  • EE vypadá fajnově. Ve slevě jsem koupil HOMM 2 abych doplnil sbírku. *4*
  • 5-9 USD za vykopávky se mi zdá moc . Na druhou stranu ... za 3 USD si ten plný Descent 3 a Witchera1:EE už konečně koupím taky ;)
    • Mne to prijde naopak velmi malo :)
  • Posledně nabízeli Broken sword a jak se tak dívám tak mi z konta zmizel. Má někdo podobnou zkušenost?
    • Nezmizel.
    • MrSanta
      Mě nezmizel. Nechci z tebe dělat blbce, ale "koupil" sis ten Brokensword? U dočasných her zdarma je třeba kliknout na free-download nebo grab for free na stránce hry. Tím tu hru "koupíš", automaticky se ti hodí do poličky a dostaneš e-mail s poděkováním za koupení hry.
      • Email mám
        Hi ****, thanks for your order!

        Broken Sword: Director's Cut + The Original Game $0.00
        order total: $0.00
        • keigi
          Jelikož je Broken Sword adventura, zkusil bych zkombinovat některý předměty v knihovně na GOGu, třeba se BS objeví *3*

          Ale vážně, když máš potvrzení objednávky, tak jdi na http://www.gog.com/en/support/contact a přes druhou možnost "My orders, payments and downloading games" jim dej vědět (zkopči jim ten email) a je to ...
  • RoN sa mi pacil viacej:)
  • nedavno ANONCOVANE slevy... Proc ???
  • XorxoxTalarius
    Jak prijdu z prace, hned EE kupuju. Kdyz si vemu vsechny ty strategicke moznosti, tak to byla nejlepsi strategie vsech dob :) A do dneska je na poli real-time civilizace neprekonana :)
    • Kr.Pa
      Co se týče jednotlivých dob, byl AoE lepší, co se týče všech dob, byl RoN taky lepší.

      EE je jejich průměr.
      • XorxoxTalarius
        EE je daleko lepsi nez RoN tim ze je daleko komplexnejsi. O grafickem zpracovani se nema cenu bavit prece jenom, je tam propastny rozdil.
        Jen k tomu AoE nevim co napsat ... doby mozna nemaji v EE tolik upgradu jako v AoE (lokigu proc neni v kazde dobe more upgradu chapu, prece jenom AoE ma doby 4 a EE 15 - zhruba, uz si to nepamatuji presne), ale jinak porad to vitezi tim, ze dava hraci vetsi mnozstvi strategickyh moznosti (ruzne variace jednotek). Navic v te dobe zatimco AoE II nabidlo pouhych 200 jednotek, tak v EE si jich mohl ovladat az tisic. Pokud jsi se snazil tak i vic.

        Navic EE nabidl moznost si udelat vlastni narod, tak aby mne samotnemu vyhovoval, to uz nemluvim o moznosti upgradu jednotek a variaci poskozeni.
        • Kr.Pa
          To me rekni, v cem je EE komplexnejsi nez RoN ? :D Vzdyt EE je jen kopie AoE s tim, ze je tam vice narodu (rozumej jen kopie ktera je prejmenovana), vice dob (starovek az novovek, ty doby se nicim nelisi od AoE) a vice surovin (zas jen prejmenovana kopie), ovladani a formace jednotek stejne jak v AoE.

          jedine co je zde navic je letectvo a ty upgrady statistik u jednotek.

          U RoN si musel ovladat uzemi, pri invazi jsi potreboval zasoby, aby nechcipla armada, uzemi si obsadil tim, ze jsi obsadil mesto/pevnost. Zdroje si mel omezene velikosti nalezist a nektere jednotky meli specialni schopnoti.
    • jj, jedna z nejlepších realtimovek, škoda že pokračování se už moc nepovedli. *14*
  • Hmmm, zvažoval som Total Annihilation, kedysi ma to úplne pohltilo, ale asi vydržím do vianočných zliav na Steame a konečne kúpim Supreme Commander...
    • XorxoxTalarius
      Total Anihilation doporucuju ... mam doma original CD :) A obcas si to zahrat na mape ktera chce 256 MB RAM je opravdu narez.
      • Ja to kdesi ešte mám (kedysi to príloha tuším Levelu alebo Score), ale na Win7 mi to stále padá. Od GoG by to snáď mohlo byť hrateľné, tak to ešte zvážim.

        Ale SC je práve duchovný nástupca toho TA, preto mám o neho záujem. V dobe, keď vyšiel, mi na to nestačil PC, ale to už teraz nie je problém.
        • SC1 ano, SC2 je klasicky mainstream blaf. Nuda v singlu i MP. Jednicka i datadisk byla jinaci kafe.
          • XorxoxTalarius
            Nevim kdo ti dal minus SC 2 je oproti jednicce obravsky skok zpet, bohuzel :(
  • EE byla pro mě srdcovka... asi to nebyla nejlepší strategie všech dob, ale pro mě ano :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit