Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co byste taky chteli od 5 let delany (stary) hry na 5let staryh hw. A ona taky jina zavodni PS3 hra ani neni..... Zlata FM3.
    • Zlatá FM3 v čem?
      • Treba na vyvoj necekas 5 let a za rok tu bude dalsi dil. Neboj nejsem majitel X360 a ani PS3. Ale mohl sem zkusit obe i FM2 a GT 3-4. Nejlepsi me sedla asi FM2 a 3 je jen vylepsena verze 2. Ale zas na druhou stranu vsechno lepsi nez NFS, Dirt atd .. :)
  • nudááááá
  • Je mi jasný, že po releasu hry se na webu objeví spousta špekulantů a upravovačů, kteří budou přivádět fanouškům série virtuální infarkty a odrazovat je od koupě. No a k těm kupám japonskejch aut. Ono to bylo v ostatních GT hrách jiný?? :) Je to holt japonskej titul a nikdy mi to nevadilo, a jsem rád, že se jim podařilo získat license na Ferrari a další skvosty. Chápu, že je dost lidí, kteří si PS3 pořizují kvuli GT5, sám mám kolem sebe 3 takový.
  • a tady thread s fotkama standardních aut...
    http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?s=da117019dd48995fc5474547305b41dc&t=133513
    no hrůza prostě GT4 v HD rozlišení
  • mně přijde, že se o GT5 pořád jen mluví, jak to bude super truper, furt se to odkládá, a že to pak vůbec nebude stát za to...
  • http://image.jeuxvideo.com/images/p3/g/r/gran-turismo-5-playstation-3-ps3-447.jpg

    to je ingame screenshot z plné verze...

    no co to je toto? to vypadá snad hůř než GT4!!!
    GT5 je snad jen na photomod jinak to vypadá jak 6 let stará hra, je hezký že tam je 20% aut který jsou ultra realistický když zbylejch 80% jsou auta z GT4 který se akorát líp lesknou! o tratích ani nemluvim :sad:
    • ty si pako,ted to hraju a vypada to paradne,tohle mas foceny telefonem ne
      • já tohle nefotil :) jestli to vypadá líp to jsem jen rád! tak zkus tenhle okruh a nějaký "standard" auto.. jak to vypadá?
        pořád doufám že budou updatama měnit pomalu všechny auta aby vypadaly jako premium a tratě taky.. ale to asi nebude zadarmo :D
        • jo a jizda s pohledem v kokpitu je prehledna a bez problemu,tohle mam uz zajety a ten starej medour je v pohode :-)

          http://www.youtube.com/watch?v=foP7L3MA_0o&feature=related
        • sorry za to pako ale me tohle vytaci,GT5 hraju a je presne jako predchozi dily ale mnohem lepsi a to jsem i ocekaval.nejdriv licence a nic moc zavody az se dostanes na specialy a to je masakr.grafika je mistama uzasna a nekde nic moc ale o tom to neni,navic mam TV jen 720p takze full jsem nevidel ale na obalu hry je psany i 1080p.ty premium auta maji i sterace,dalkovy svetla,muzes si pustit hudbu z HDD,uz jsem jezdil i motokary a je to prdel,nascar je supeeeer,ovladani na joypadu pri zataceni je lepsi jak forza,nemusis tolik tukat do packy a jde to plynule,proste to lip reaguje,TV kde jsou videa v ze zavodu v HD,dal jsem i arcade abych si zajel monte carlo s GT-R a proste uzasny,ale arcade mod nedoporucuju,je tam toho dost a vubec se me ted nechce do prace :-) uz se tesim az budu mit odemceny ty vytrvalostni zavody na xxx kol s nejakym specialem le mans
          • v pohodě :D já taky hraju GT už od prvního dílu a na GT5 jsem se těšil jak malej ale když jsem viděl ty ingame videa tak mě to zaskočilo.. ono když se to hraje tak to je určitě lepší zážitek. Akorát prostě nechápu co jim tak trvalo když jen něco přes 200 aut z 1000 je novejch "premium" a zbytek jsou auta z GT4... to smrdí DLC že si lidi budou muset kupovat další a další auta premium až nakonec všechny budou nový ale hru přeplatí 10x :D
            • co jsem tak koukal je tam dost novych aut i F2010 ferrari a F2007 taky,dost modelu 2009/2010,rozhodne nevahej.je tam i chat a moznost davat auta a obr.z muzea pratelum,muj nick je JEDImfp tak si me pridej kdyz budes chtit a ted uz fakt musim do prace

              jo a tohle je silenost
              http://www.youtube.com/watch?v=zAi8pWtYDeU&feature=related
  • síla PS3 se naplno ukázala /irony
  • No neviem .. mam doma Forzu 3 a aj GT5 a iked mi pride Gran Turismo lepsie stale to nieje to co som cakal . Grafika dobra .. ale ponuka aut ozaj blba. Z 1000 aut je min 500 cisto japonskych . Nechapem naco mi je to ze tam mam 150 Nissanov a len zopar Audin alebo Renaultov. Najviac su tam zastupene japončicke značky a na stare dobre europske auta sa nejako zabudlo .
    • A to jsi ještě zapoměl na to, že jen 200 aut je plnohodnotných. Zbývajících 800 aut jsou konvertované modely z PS2, které nemají interiér ani plný model poškození.
      • opravim ta,
        - nemaju ziadny model poskodenia a vyzeraju hnusne.
        • maju ty blbecek.
    • Nezabudlo.. tohle smrdí pěkně předraženým DLC.
  • hudba v traileru: My Chemical Romance - planetary
    • Celým názvem Planetary (GO!) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit