Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    konečně trailer na auta bez dubstepu nebo jiné elektroniky
  • Pěkný trailer, škoda jen, že tvůrci stále prosazují 2D keře, stromy a porosty. Při jízdě to je docela v poho, při replay viz tento trailer už to ale trochu řeže do očí. Patrně asi kvůli optimalizaci výkonu, nicméně vše tak působí dost kulisově což hře na estetice rozhodně nepřidá :-/
    • Vzhledem k množství paměti v PS3 buďme rádi za to, co tam je.
  • Mno já doufám, že mi udělaj do šestky kokpit pro Mercury Cougar 68:)....,ale uz podle videa vím, že ani tenhle díl mě nemine....prostě srdcovka a pro mě nejlepší závody.
  • tahle trat me v GT chybela, konecne jsem se dockal
  • a co Masarykův okruh v Brně Jamauči san? *4*
    • To je bohužel druhá liga mezi závodními okruhy. Ostatně když se vybíraly okruhy pro Project CARS, tak samotný Stig o masarykáči prohlásil, že je to nudný okruh a že ho do hry nedoporučuje.
      • Brno je úžasná trať na závodění. To o všech těch dnešních tilkedromech říct nejde.
      • Brno není špatné, ale chybí mu nějaká rychlá šikana nebo rychlý oblouk. Skoro všechny zatáčky jsou střednětempé pravoúhlé. I přesto mám ten okruh rád, mám ho dobře najetý (v simulátorech *4*) a dá se na něm chytit dobré závodní tempo. Musíte taky brát v potaz, že ten okruh stojí už od roku 1987 nezměněný (!) - skoro všechny významné okruhy prošly v posledních 20 letech nějakou změnou, Brno ne.
      • jinak souhlasím že okruh je jednodušší a kratší, ale to nevidím jako problém, aspoň se tam dá hrát multiplayer tak aby všichni dojeli do cíle, třeba Donnington Park mi přijde tak stejně nudný a jednoduchý, ne li ještě víc *4*
        • Kratší? Co se týče např. MotoGP, tak tam se svými 5,5 km patří Masarykův okruh k těm nejdelším, kdyby se tam jezdila i F1, tak tam by patřil k průměru. Ale krátký rozhodně není.
      • jako Ben Collins? Ať se zadusí pudingem z krve politým mátovou omáčkou! Ale koukám že v Project CARS Brno nakonec v track listu je, zato Dunsfold Top Gear Track tam nějak nevidím, vypadá to že na jeho Stigstvo v tomhle případě kašlou *1*
        • Jojo, přesně ten. Taky mě pěkně nakrknul. A jsem rád, že Brno i přes jeho kecy v pCARS nakonec je.
        • Je tam a pěkně udělaný :) Jinak mi nepřijde jako nudná trať, je jich tam mnohem víc nudnějších :) a Když už je řeč o pCARS, den co den vychází updaty a hra se chová lépe a lépe..A stále Pre-Alpha
  • mdkGT
    Pro me za me, doufam ze do GT6 udelaji Mid-field, ktery v 5 neni *5*
  • V8SC licenci ma nekdo znich?
    jinak Bathurst se tvori aktualne i v Bedfordu %)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit