Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle me je to dobrej spatnej film. Takova ta klasika co davaji v televizi po nedelnim obede.

  • jurb83

    Film to bol dobry, nepoviem, ze som z neho sral kocky, ale spracovanie bolo dobre, herecke vykony tiez a Neil Blomkamp asi ani zle filmy robit nevie. 8/10

    • uher

      Blomkamp právě špatný filmy zvládá až moc dobře. Jediný co aspoň trochu ukočíroval byl District 9 (jak se později ukázalo, tak to bylo hlavně po zásluze Petera Jacksona) a i to byl po stránce scénáře sice zajímavej film, ale taky občas plnej strašnejch blábolů, který se až moc bily s tou doku-formou.

      On nad sebou potřebuje schopného producenta, kterej ho nesmí pustit k psaní scénářů a aby mu u filmů jako je Elysium vysvětlil, že akční scény se musí točit tak, aby v nich bylo vůbec něco vidět.

      V každém případě je to ale schopný realizátor. Na jeho starších filmech je vidět každej dolar a jeho kladnej vztah k sci-fi mi imponuje. Ale jinak je to bohužel takovej one hit wonder...

  • No ale tak priste strilivi a bez brksanka vazena redakce protoze tohle se vam prece ve strizlivem stavu nemohlo libit. Je to hruza v porovnani snad s jakymkoliv filmem o autech.

    • Derp_1337

      Hele, zas to nepřeháněj. Je ok, když napíšeš, že se ti něco nelíbilo. 

      Ale je totálně stupidní, když se navážíš do někoho jiného, protože nemá stejný názor jak ty. Sto lidí, sto chutí.

  • Derp_1337

    Osobně si myslím, že je to lehký nadprůměr. Rozhodně lepší než filmové Need For Speed, ale zase na legendy žánru (Rivalové, atd.) to nemá.

    • mr.clayman

      Zvažoval jsem, jestli na tohle jít, ale protože mě nebavil ani Rush (i když to byl objektivně dobrý film), asi si to nechám ujít.

      • jurb83

        Podla mna je to film dobry. Som bol na tom so synom, ten si to pochvaloval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit