Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Nevím, ja byl celkem zvyklej na gamepadu hrát strategie, dnes už by mi to přišlo míň realné, kdybych býval nepařil jak vzteklej první wárcrafty, dune 2000, command and conquery - převažně teda Red Alert. Těžko říct. Dnes už je výzkum v tomhle směru dál a mohlo se jim podařit navrhnout ovládání a styl hry ještě daleko lépe.
  • Souboj hráče na PS a na PC by byl asi jasnej, tak nevim co tu řešíte, prostě uznejte, že na strategie ta konzole prostě neni *7* ...
  • XorxoxTalarius
    Velmi pekna hra, takove Knights of Honour 2.0 takze beru vsema deseti, jen je skoda ze to nebudu mit s kym hrat :D
    A jedna takova poznamka, KoH melo velmi do hloubky provedny system jednotek a velitelu, kde ruzne narody a ruzna mesta produkovala ruzne typy vojaku a stejne tak kazde mesto melo opravdu hodne moznosti budov ktere muze stavet (s tim ze si clovek musel z tech triceti budevo vybrat osm ktere v tom meste budou), jsem zvedav jestli neco takoveho bude i tady, jelikoz podle toho navrhu to vypada ze autori radsi prilis do hloubky nesli.
  • Vojta_Ilavsky
    Vzpomínáte někdo na Halo Wars?
    http://www.youtube.com/watch?v=s4VSSDf7I-g
    • XorxoxTalarius
      Jo, hra byla dobra, ale tempo hry udavalo to ze byla pro konzole, takze kdyz to srovnam napriklad s C&C tak to bylo o dost pomalejsi. Nebyl problem to dohrat bez prohry na jeden zatah.
    • a taky na C&C na PS1, ale to jsou tak jediné dvě klasické konzolové rts co mě napadaj.. ale jako jo, všecko jde, když se chce, ale 200+ apm na tom člověk nedá *4*
  • Tak to ani nebude třeba řešit obtížnost, protože s ovladačem to bude automaticky hardcore.
  • Zatim nejlepsi hra co vyjde letos na PS4 *5*
  • proč ne, alespon strategie prestanou být ten klikfest jako v současnosti na pc
  • Nechapem ten hate na controllery. Je normalne, ze hry ako DARK SOULS, DIABLO 3 alebo SKYRIM sa proste lepsie hrali na ovladaci ako na mysi a klavesnici. Ale kazdemu to jeho. Niekto bol uplne spokojny s mysou a klavesnicou pri dark souls. A ak mu to vyhovovalo tak preco nie. Pre mna FPS hry sa hraju lepsie na mysi, ale uz som si zvykol dost na controller :D Pridava to tomu vacsi zazitok lebo je to ine a trochu menej presne. A strategie? Zrovna pri hrach kde nieje potrebne mat polohu jednotiek UPLNE presne v sekunde, mi pride ze controller by nemusel byt az taky zly. A uprimne sa tesim na strategiu na PS4.
  • Sám jsem zvědavý, jak bude pořešena ta konfigurace ovládání, ale počítám, že v tomhle případě by svý využití mohl klidně dostat i ten touchpad na ovladači. V každém případě nelze jinak než popřát konzolovým bratrům pěknou a dobře vypadající hru. Je jen dobře, že taky ohledně tohoto žánru se na ně nezapomíná. Výborně.
  • Vypadá zajímavě. Konečně taky nějaká strategie pro konzole :). Začíná to vypadat, že se blíží vhodný čas ke koupi PS4 :).
    • ten už dávno přišel. Bloodborne je to nejlepší, co letos vyšlo *3*
      • A Bloodborne je stratégia??
        • jj, tahová...
          • Bloodborne je predsa RPG a nie ťahovka. Nepletieš si náhodou názov??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit