Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...strasna hra. demo vymazete po cca. 4 minutach hrani, ne li driv. :)
  • stačilo mi 30s gameplaye (v práci - bez zvuku :)) abych ihned pochopil, že toto je i za 2.99 eur zbytečně zaplácané místo na disku.
  • Zbytečnost ne, ale nechápu, koho napadlo to prodávat za 50 eur. *1* By mě fakt zajímalo, kolik toho prodali. Ta hra má podle všeho (viděl jsem i videa) cenu max. 15 eur. A to nepřeháním, stačí se podívat na ostatní takové hry, za kolik se prodávají. Jsem dlouho neviděl, aby se taková hra prodávala za cenu aaa her. Ono o tom dost vypovídá i to, že to snad nikdy nehrálo v jednu chvíli ani 300 hráčů. A může to být nakonec ještě o mnoho méně. Škoda, že to Steam neukazuje.

    Mě by taková hra i na blbnutí lákala, Dirt 3 jsem si hodně užil, ale pro mě by měla cenu cca 10 euro. Těch zmiňovaných 15 eur jen kdyby mně peníze vypadávaly z plných kapes. *1*
    • A prečo by nemali dať cenovku 50 euro? Veď je to AAA hra. Kadejaká trápna konzolová tunelovica stojí viac.
    • Jack1947
      Zbytečná v tom smyslu že DIRT to umí víc a lépe, pokud myslíš multiplayer tak nevím to nehrál snad nikdo ne ?
    • reakce na Jack1947
  • Nezdá se vám, že má tato hra neuvěřitelně nevyváženou obtížnost? Na normální obtížnost někdy vyhraju s náskokem desíti vteřin a někdy jen tak tak. Na těžkou obtížnost nemám vůbec šanci a to nejsem zrovna casual player. Pokud soupeře nepředjedu hned po startu, tak pak jedou až do konce závodu naprosto nadoraz, stejně jako já, takže je nedokážu předjet. Oceňuju, že "Rubber Band" efekt není tak výrazný, jako např. v sérii NFS, ale jeho naprostá absence je taky pěkně frustrující.
    • Jack1947
      Ta hra je hlavně hrozná zbytečnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit