Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absence kokpitu mě sice nas*ala, ale na tohle se stejně těším jak malej Jarda *14* . GRID 1 je pro mě totiž zdaleka nejlepší závodní PC hra všech dob a hraju ji dodnes.
  • Xcomik
    "upgrady" že by? Že by chlapci z codies přidali tunning vozu :-) I Love this Guys *14*

    Konečně pošlu do pr... celé sk.... NFS :-)

    Grid je pro mě klasika klasik zpola simulace po vzoru Toca Race Driver a zpola arcada po vzoru starších NFS. Přesně dobře laděné notabene už mě jen potěšili tím že tam budou různé kaňony a podobně. Jen doufám že systém sponzoru nějak vylepšili a vyšperkovali do ještě lepšího mechanismu než jen jako doplněk. Jestli na systém driftů nešáhli tak budu vísostně spokojený člověk (neboli řečeno zákazník)
    • TOCA je simulace? *8*
  • JohnyTheZik
    Absence kokpit kamery me samozrejme mrzi, ale na dvojku se tak jako tak tesim.. Jednicka byla skvela a Codemasters zatim odvadej dobrou praci, tak pevne verim, ze to bude podobne super jak prvni dil.. A jsem zvedav, kterou pisnicku (resp. remix) od UNKLE pouzijou tentokrat :D
  • achjo zrovna grid mel ty kokpity fakt super.pro me je hra bez kokpitu nehratelna...velika skoda....
    • bez kokpitu je to z myho pohledu stejnej blaf jako NFS.
      Grid1 delal prave kokpit, pochybuju ze se tomu dvojka vyrovna.
      proste never :)
    • Neboj to je jen o zvyku. Já jsem na tom byl podobně, ale u GRIDU jsem z kokpitu nehrál pač máš omezený výhled co se kolem tebe děje a v mulťáku to bylo životně důležitý. *3*
      • já sem teda i multak hral zasadně z kokpitu......když hraju za autem nejsem schopnej se pořadně ani trefit do zatačky.......a jelikož mi při stěhování se zrovna todle cdčko nakřáplo, tak až vyjde dvojka koupim jedničku a dojedu ten zbytek singlu :)
  • PatrikDee
    ,...určite si to kúpim, ale absencia kokpitu je pre mňa obrovské skloamanie.
    • They GOTCHA !! *1* *15* *15* *15*

      NO WAY !
    • peníze .. peníze ...
    • Cosi
      Já jsem nikdy moc v kokpitu nejezdil, až po oznámení, že tak hraje jen 5% hráčů a v Grid 2 to nebude, jsem tak začal jezdit.
      • Mart9
        Zrovna GRID jsem hrál právě kvůli tomu pohledu zevnitř *10*
  • Paráda, snad hra nezklame, pominu-li GT nebo Forzu, tak už si nepamatuji, kdy vyšla opravdu pořádná závodní hra.
    • Jestli máš rád "pořádné závodní hry", na co potřebuješ, aby vycházely nové, když jsou k dispozici ty staré a kvalitní? To je přece právě takový žánr, který nepotřebuje každý rok novou, recyklovanou, pětihodinovou kampaň v "nové" grafice, protože zdrojem zábavy je radost z řízení/závodění. Proto tu jsou, hlavně na PC, nesmrtelné hry jako RBR, LFS nebo rFactor. Ale máme tu taky novější, progresivní věci, jako iRacing nebo aktuální R3E. A v blízké budoucnosti přibudou, respektive už přibývají, Assetto Corsa, GTR3, rF2, nebo pCARS pokud nejsi úplný hardcorista.
      Fakt nemám pocit, že by nebylo z čeho vybírat.
    • .. Na PC *13*
    • To je fakt NFS je jedno zklamání za druhým *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit