Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak budeme driftovat a driftovat a možná se prodriftujem i do závodů ale jak píše kollega ristoro grid není simulátor ale asi drifttátor a já predátor a starejch babek vibrátor..........u závodní hry chci závodit *11*
    • Driftuje se pouze v jedné disciplíně z pěti. Ve zbylých 4 se závodí.
  • Kde jste teď vy všichni, kteří jste tak jásali nad prvními dojmy z této hry? Z tohoto je naprosto zřejmé, že se nepoučili. Chtějí si navenek hrát na seriózní závody, ale nacpou tam takovou směšnou zbytečnost.
    • No když u driftování nebude změněná fyzika vozů jako např. u NFS, tak mi to vadit nebude. *4*
    • Ristoro
      Drift je jedna z nejžádanějších disciplín ze strany hráčů a taky jedna z nejzábavnějších. Navíc jízdní model vypadá velice dobře. GRID nikdy nechtěl být simulátor. Je to arkáda říznutá trochou simulátoru.
      • Aj ked mam averziu voci tuningneoncoolbordelu, tak bol pre mna drift v Gride najzabavnejsia disciplina, prave vdaka dobremu vyvazeniu arkadovosti.
  • Z traileru mám pocit, že disciplína TUNER je pro obézní závodní řidiče, kteří jsou už tak těžký, že mají příšerné časy na okruhu a tak svojí nadměrnou váhu využívají k utržení vozidla v zatáčkách a setrvačnosti při jízdě dveřma napřed. *1* *1* *1*
    Na hru se moc těším, ale z tohohle fakt brečím smíchy... *1*
    • To su ale potom Japoncici v peknej nevyhode.
    • To holt nejsou žádní závodníci, ale spíš majetní páprdové, kteří už nevěděli co by, tak si koupili závodku a teď dokonce rozdávají svá moudra v promo videích. Každý seriózní závodník ví, jak velkou roli hraje fyzická kondice jezdce.
    • Tak víš jak to bylo ve Slunce seno...

      "Jsou tlustí a víš proč? Protože se mají!" *1*

      A to je pravda, no kdo by nechtěl řídit takový káry *4*
      • To je takova blbost ze to muze bejt jenom citat z troskova filmu.
    • Ristoro
      Taky mě to zarazilo, když jsem viděl, jací týpci driftují :D. Pro jistotu jsem se podíval jestli se dívám na správné video a fakt, že jo :D.
  • Minulá generace konzolí je mnohem lepší než ta současná...
    • snorgrind
      jo to mas pravdu, zlata ps2 kde vsechno jelo 50/60 fps
    • Ristoro
      Jako by nestačily ty hádky PC x konzole, ještě budou Old Gen x Next Gen :D.
  • Vetsinou nekritizuju samotny clanky, ale toto fakt nemyslite vazne

    "Každá driftovací disciplína si vyžádá trochu jiný vůz a tak si můžete vzít na Time Attack specifické auto, zatímco na jinou disciplínu třeba kategorii Super Modified."

    Drift je disciplina sam o sobe a napsat neco ve smyslu, ze TimeAttack je driftovaci disciplina, to chce fakrt hodne odvahy a nedostatek vedomosti. Time Attack je proste Time Attack ... jizda na cas ... pri niz je driftovani pomerne dost nezadouci.

    Stacilo by v te vasi vete zamenit "driftovaci" za "zavodni" ... tak jak to mate je to fakt pitomost
    • Jo taky mi to přišlo nějaký zmatený, ale rozhodně tu nebudu kritizovat pány, kteří potí krev, aby nám mohli přinést takové bezva články o hrách. *1* Games.cz je můj nejoblíbenější herní portál, takže žádná kritika, jasný? *1* *1* *1*
      • A není tam náhdou nějákej time attack drift contest. No jestli jo tak pro mě hra padá rovnou do koše
        • Nevim, co se ti nelibi. Keiitchi Tsuchyia vyhral nekolik zavodu ve sve dobe tim, ze jezdil mix grip a drift racingu
      • Tjn, projet nějaký cizí článek translatorem a pak udělat jemnou korekci (která očividně stejně moc nepomohla) je fakt umění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit